جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • کولیوند: روند میزبانی البرز از رویدادهای مهم ورزشی در سال 98 ادامه می یابد / لزوم نشست های تخصصی بیشتر در رابطه با المپیک 2020

   نشست صمیمی ابتدای سال مسئولان اداره کل ورزش و جوانان البرز با هیئت های ورزشی استان

   کولیوند: روند میزبانی البرز از رویدادهای مهم ورزشی در سال 98 ادامه می یابد / لزوم نشست های تخصصی بیشتر در رابطه با المپیک 2020

   کولیوند: روند میزبانی البرز از رویدادهای مهم ورزشی در سال 98 ادامه می یابد / لزوم نشست های تخصصی بیشتر در رابطه با المپیک 2020

   معاون توسعه امور ورزش اداره کل با تاکید بر لزوم نشست های تخصصی بیشتر در رابطه با المپیک 2020 ، از ادامه روند میزبانی البرز از رویدادهای مهم ورزشی در سال 98 خبر داد.

   به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان البرز؛ سعید کولیوند معاون توسعه امور ورزش اداره کل در نشست صمیمی ابتدای سال مسئولان اداره کل ورزش و جوانان البرز با هیئت های ورزشی استان گفت: در سال ذ97 هیئتهای ورزشی عملکرد بسیار خوب و موفقیت امیزی داشتند که انتظار درایم در سال پیش رو این روند تقویت شود.
   وی با اشاره به میزبانی از 220 رویدادهای کشوری، آسیایی و بین المللی در البرز، افزود: : روند میزبانی البرز از رویدادهای مهم ورزشی در سال 98 نیز با قوت و توان بیشتری ادامه می یابد.
   کولیوند سال 98 را سالی سرنوشت ساز و مهم ارزیابی کرد و ادامه داد: با توجه به این که 98 سال ماقبل المپیک می باشد، باید نشست های تخصصی بیشتری در رابطه با این مهم انجام گیرد.
   وی اضافه کرد: ما در استان البرز 13 رشته ی المپیکی شاخص و توانمند داریم که از این میان شانس 4 رشته برای حضور و کسب مدال در المپیک بیشتر از سایرین است.
   معاون توسعه امور ورزش اداره کل تاکید کرد: هیئتهای ورزشی هر چه سریعتر با هماهنگی فدراسیونهای مربوطه، هدف گذاری و برنامه های سال پیش رو را مشخص و به اداره کل اعلام نمایند.
   وی تصریح کرد: البرز یکی از استانهایی است که در برگزاری مجامع هیئتهای ورزشی بسیار پرکار و فعال بوده و با توجه به همین موضوع حتما از روسای فدراسیونها بخواهید که شخصا در مجامع حضور پیدا کنند.
   اخبار مرتبط
 البرز - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 2,802,511
تعداد بازدید امروز : 85
تعداد بازدید دیروز : 1,594
آخرین به روزرسانی : 1398/04/30
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.