جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • غفرانی: به مناسبت هفته جوان، 50 روستا در سطح استان تجهیز ورزشی می شوند / خانه جوانان کرج و فردیس در حال احداث است

   اولین جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان استان البرز

   غفرانی: به مناسبت هفته جوان، 50 روستا در سطح استان تجهیز ورزشی می شوند / خانه جوانان کرج و فردیس در حال احداث است

   غفرانی: به مناسبت هفته جوان، 50 روستا در سطح استان تجهیز ورزشی می شوند / خانه جوانان کرج و فردیس در حال احداث است

   مدیرکل ورزش و جوانان استان البرز با بیان این که " به مناسبت هفته جوان، 50 روستا در سطح استان تجهیز ورزشی می شوند " از احداث خانه جوانان در کرج و فردیس خبر داد.

   به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان البرز؛ امیر غفرانی مدیرکل ورزش و جوانان استان البرز در نخستین جلسه ستاد ساماندهی جوانان در سال ٩٨، با بیان اینکه جوانان استان از توانایی بالایی برخوردار هستند، گفت: درجهت کمک به سیل زدگان دو استان خوزستان و لرستان، یک گروه جهادی از طرف این اداره و با حضور جوانان اعزام و در محل های مشخص، استقرار یافتند.
   وی ادامه داد: با همکاری علوم پزشکی استان اتوبوس سلامت نیز در مناطق سیل زده برای ارائه خدمات به سیل زدگان راه اندازی شد.
   غفرانی با اشاره به عملکرد اداره کل ورزش و جوانان در سال گذشته و برگزاری ٦ جلسه ستاد ساماندهی جوانان، بیان کرد: درمجموع ٤٠ مصوبه در این جلسات به ثبت رسید.
   وی افزود: ٨ جشن گلریزان برای آزادسازی زندانیان غیرعمد جوانان ١٩ الی ٢٩ سال، کرسی های آزاداندیشی جوانان، ٦ جلسه دیدار با مفاخر استان و ٨ نشست با جوانان موفق برگزار شده است.
   مدیرکل ورزش و جوانان همچنین با اشاره به برنامه های اجرایی در راستای نشاط اجتماعی جوانان، گفت: راه اندازی پیاده راه جوان و اجرای طرح پاکداشت طبیعت با حضور ٦هزار نفر در محور کرج_کندوان از دیگر اقداماتی بود که در سال گذشته با همکاری سازمان های مردم نهاد برگزار شد.
   وی در ادامه نیز از پژوهش های در دست اقدام نیز سخن به میان آورد و عنوان کرد: نقش اینترنت در ارتقاء سرمایه های اجتماعی جوانان و نوجوانان، پیشگیری اولیه از اعتیاد در استان، راه اندازی خانه استارتاپ با همکاری شهرداری، بررسی رفتار نوجوانان و جوانان در مواجهه با رسانه و چگونگی استفاده از سودمندی آن ها، از جمله پژوهش هایی است که به صورت تخصصی درحال پیگیری هستند.
   غفرانی همچنین اضافه کرد: ٢٥٣ کارگاه مهارت زندگی و حضور ٥٤٣٥ نفر در این کارگاه، اعطای تسهیلات کارآفرینی به جوانان که در طرح های غیر ورزشی به مبلغ ٢٢ هزار و ٦٠٠ میلیون ریال و در طرح های باشگاه های ورزشی به مبلغ ٣٠ هزار میلیون ریال از دیگر اقدامات اداره کل ورزش و جوانان و سازمان های مردم نهاد بوده است.
   مدیرکل ورزش و جوانان استان البرز درباره برنامه های سال جاری نیز گفت: ٢ خانه جوان در شهرستان فردیس و کرج در حال احداث است که در صورت تخصیص زمین به این اداره در دو شهرستان دیگر نیز مراحل ساخت خانه جوان برای تجمع و پیشبرد امور جوانان طی خواهد شد.
   غفرانی در پایان نیز از تجهیز ورزشی ٥٠ روستا در سطح استان به مناسبت ولادت حضرت علی اکبر و روز جوان خبر داد.
   اخبار مرتبط
 البرز - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 2,847,258
تعداد بازدید امروز : 659
تعداد بازدید دیروز : 1,526
آخرین به روزرسانی : 1398/05/30
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.