جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • علی قارداشی: موفقیت های تنیس روی میز البرز، مرهون کار تیمی منظم، وفاق وهمدلی است

   مجمع سالیانه هیئت تنیس روی میز استان البرز

   علی قارداشی: موفقیت های تنیس روی میز البرز، مرهون کار تیمی منظم، وفاق وهمدلی است

   علی قارداشی: موفقیت های تنیس روی میز البرز، مرهون کار تیمی منظم، وفاق وهمدلی است

   رئیس فدراسیون تنیس روی میز، موفقیت های هیئت استان البرز را مرهون کار تیمی منظم، وفاق وهمدلی دانست.

   به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان البرز؛ مهرداد علی قارداشی رئیس فدراسیون تنیس روی میز باحضور در مجمع سالیانه هیئت استان البرز که عصر امروز در سالن اجتماعات اداره کل ورزش و جوانان برگزار شد، اظهار کرد: جا دارد به دلیل عملکرد شایسته و موفقیت های تنیس روی میز استان بویژه در رده های سنی پایه از هیئت و اداره کل ورزش و جوانان استان تشکر و قدردانی داشته باشم.
   وی ادامه داد: بدون تردید موفقیت های تنیس روی میز البرز، مرهون کار تیمی منظم، وفاق وهمدلی تمام اعضای هیئت و حمایت های بی دریغ اداره کل ورزش و جوانان استان است.
   علی قارداشی تاکید کرد: تنیس روی میز استان البرز یکی از موفق ترین هیئت های استانی کشور بوده که گام های رو به جلویی در جهت توسعه و پیشرفته برداشته است.
   وی با اشاره به حضور استعدادهای آینده دار در تنیس روی میز البرز، عنوان کرد: حقیقتا استان البرز در رده های سنی پایه یکی از سرآمدان کشور است و با ادامه ی این روند در آینده در تیم ملی بزرگسالان نیز نماینده و ملی پوشان متعددی خواهد داشت.
   رئیس فدراسیون تنیس روی میز با اشاره به مشکلات مالی کشور در همه ی حوزه ها، گفت: مدیریت در شرایط سخت مالی و بودجه ای هنر است و ما نباید تنها به کمک های دولتی متکی باشیم، بلکه باید با استفاده از ظرفیت های بخش خصوصی و همچنین خیرین ورزشی، این دوران سخت را به سلامت و با سربلندی پشت سر بگذاریم.
   وی خاطرنشان کرد: تنیس روی میز ششمین رشته ی پر طرفدار دنیا و با 226 عضو، پر عضو ترین فدراسیون جهانی در میان تمامی رشته ها است که این مسئله اهمیت توجه به این ورزش را چند برابر می کند.
   علی قارداشی با اعلام این خبر که 5 البرزی به مسابقات آسیایی نوجوانان و جوانان اعزام خواهند شد، بیان کرد: مجموعه ی فدراسیون به همراه اداره کل ورزش و جوانان البرز همواره حامی و کمک حال تنیس روی میز استان در مسیر توسعه و پیشرفت خواهد بود.
   اخبار مرتبط
 البرز - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 2,847,226
تعداد بازدید امروز : 627
تعداد بازدید دیروز : 1,526
آخرین به روزرسانی : 1398/05/30
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.