جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
    • اعلام اسامی مدارس فوتبال دارای مجوز در استان البرز

      اعلام اسامی مدارس فوتبال دارای مجوز در استان البرز

      اعلام اسامی مدارس فوتبال دارای مجوز در استان البرز

      لیست مدارس فوتبال دارای مجوز استان البرز در سال 98 اعلام شد.

      به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزرش و جوانان استان البرز؛ لیست 81 مدرسه فوتبال دارای مجوز استان البرز در سال 98 به شرح اعلام شد:
      1- استقلال البرز - مدیر: مقداد خدابنده – درجه: ممتاز – محل تمرین: عظیمیه
      2- پورالبرز- مدیر: فرهاد داداشی- درجه: ممتاز- محل تمرین: محمدشهر
      3- حسین قربانی- مدیر: حسین قربانی- درجه: ممتاز- محل تمرین: گوهردشت
      4- پرسپولیس کرج- مدیر:علی محرابی- درجه: ممتاز- محل تمرین:عظیمیه
      5- سپهر البرز- مدیر: سید محمد حسینی- درجه: ممتاز- محل تمرین: مهرشهر
      6- کانون کرج- مدیر: مرتضی زنجانی- درجه: ممتاز- محل تمرین: باغستان
      7- درنا و پرهام- مدیر: نادر خمس ابادی- درجه: ممتاز- محل تمرین: فردیس
      8- سنگر بانان پدیده البرز- مدیر: بهزاد قهرمانی- درجه: ممتاز- محل تمرین: عظیمیه
      9- شهدای دانش آموز- مدیر:علی عمران سولقانی- درجه: ممتاز- محل تمرین: عظیمیه
      10- ماه سما البرز- مدیر: جواد پوستین دوز- درجه: ممتاز- محل تمرین: عظیمیه
      11- پسران پارسی ایران- مدیر: مجید پورعلی- درجه: ممتاز- محل تمرین: عظیمیه
      12- قائم عج البرز- مدیر: محمودرضا متوقع- درجه: یک- محل تمرین: انصار
      13- شهرام- مدیر: مصطفی معدلت- درجه: محل تمرین: مطهری
      14- پارس فاتح البرز- مدیر: حسین معظی گودرزی- درجه: یک- محل تمرین: باغستان
      15- آرمان فردای البرز- مدیر: محمد خوشبخت- درجه: یک- محل تمرین: حصارک
      16- میثاق البرز- مدیر: محمدصادق صالح نیا- درجه: یک- محل تمرین: باغستان
      17- الربز نوین- مدیر: حسین یوسفی- درجه: یک- محل تمرین: فردیس
      18- ملی پوشان- مدیر: حامد رئیسی- درجه: یک- محل تمرین: گلشهر
      19- پیام کمالشهر- مدیر: داریوش عبدی- درجه: یک- محل تمرینک کمال شهر
      20- پارسیان توانگر تن ورز- مدیر: مصطفی گل زرند- درجه: یک- محل تمرین: گوهر دشت
      21- پرسپولیس گوهردشت- مدیر: حسین میربزرگی- درجه: یک- محل تمرین: گوهردشت
      22- بهمن کرج- مدیر: عادل فرخنده کیش- درجه: یک- محل تمرین: عظیمیه
      23- آبی پوشان البرز- مدیر: مهدی دهقانی- درجه: یک- محل تمرین: کمال شهر
      24- یاران هدف البرز- مدیر: حمیدرضا غنی زاده- درجه: یک- محل تمرین: میان جاده
      25- ستارگان سرخ ماندگار- مدیر: فرهاد شیبانی- درجه: یک- محل تمرین:سپاه
      26- مقاوم فجرایرانیان- مدیر: مهدی نجم الدین- درجه: یک- محل تمرین: سپاه
      27- پاسارگاد جوان البرز- مدیر: حسین تیموری- درجه: یک- محل تمرین: عظیمیه
      28- آبی پوشان فولاد نورد- مدیر: رضا حسن خوانی- درجه: یک- محل تمرین: انصار
      29- اتحاد آذربایجان- مدیر: یوسف محمدی- درجه: یک- محل تمرین: حصارک
      30- مهرالبرز- مدیر: عباس دیوسارناز- درجه: یک- محل تمرین: مطهری
      31- مبل کریمی- مدیر: محمد کرمی- درجه: یک- محل تمرین: باغستان
      32- عقاب پارس کرج- مدیر: محمد تقی قربانی- درجه: یک- محل تمرین: حصارک
      33- مهرگان طوسی البرز- مدیر:محمد علی طوسی- درجه: یک- محل تمرین: بلوار موذن
      34- امیران جوان- مدیر: امیر سلیمی- درجه: یک- محل تمرین: مهرشهر
      35- پدیده نظر آباد- مدیر: فخرالدین کاظمی-درجه:دو- محل تمرین: نظرآباد
      36- امین البرز-مدیر: جعفر قدیری- درجه:دو- محل تمرین: فردیس
      37- صالح و صانع- مدیر:حمید هاشمی پور-درجه: دو- محل تمرین: کیان پور
      38- پویاتوپدارالبرز-مدیر: علی قهرمانلو-درجه: دو- محل تمرین: فردیس
      39- پیکان کرج پیروز-مدیر:علی اکبر صالح پور- درجه: دو-محل تمرین: کیان پور
      40- پرسپولیس البرز-مدیر: اکبرزاده-درجه: دو- محل تمرین: طالقانی
      41- ستارگان همای البرز- مدیر: رامین جعفری- درجه: دو- محل تمرین:حصارک
      42- ستاره سرخ البرز- مدیر: مهدی تدین- درجه: دو- محل تمرین: کلاک
      43- مهرورزان پیروز البرز- مدیر: بحر علی آئینی- درجه: دو- محل تمرین:محمد شهر
      44- فجر آریا دیرج-مدیر: محمد طهماسبی- درجه: دو-محل تمرین: بنیاد
      45- شهباز اصل کرج- مدیر: محسن ایزدیار- درجه: دو- محل تمرین: عظیمیه
      46-ستارگان بهار البرز- مدیر: سحر کلوند-درجه: دو- محل تمرین: فردیس
      47- جاویدان البرز- مدیر: محمد ایزی- درجه: دو-محل تمرین: میان جاده
      48- مالک اشتر- مدیر: ایرج حسینی- درجه دو- محل تمرین: فردیس
      49- متحد پارسا- مدیر: محمد شهنازی- درجه: دو- محل تمرین: فردیس
      50- پیشگامان مهر آذین- مدیر:مصطفی نوری- درجه: دو-محل تمرین: مشکین دشت
      51- شوق سلامت- مدیر: اکبرنورالهی- درجه: دو-محل تمرین: مهرشهر
      52- فولاد مهر سامی- مدیر: حسین والا مقام- درجه: دو- محل تمرین: گوهردشت
      53- اتحاد ستارگان نامی- مدیر: میلاد شریفیان-درجه: دو- محل تمرین: گوهردشت
      54- سپندار آریا گستر- مدیر: حمید عبدالوند- درجه: دو- محل تمرین: مطهری
      55- ستاره جام جم- مدیر:صغری موسایی تکلانی- درجه: دو- محل تمرین: فردیس
      56- امید دهکده فردیس- مدیر: علی اکبر چهاردلی- درجه: دو- محل تمرین: فردیس
      57- شاهین کرج- مدیر: احمد فضلی- درجه: دو- محل تمرین: کیانمهر
      58- شهر جدید البرز- مدیر: مهدی ایمانی- درجه:دو- محل تمرین: هشتگرد
      59- سیمرغ حصین- مدیر: حمیدرضا حاتمی- درجه: دو- محل تمرین: گرمدره
      60- ستارگان مهماندوست- مدیر: علیرضا مهماندوست- درجه: دو- محل تمرین: فردیس
      61- شاهین مهر حصارک- مدیر: وحید تبر رده- درجه: دو- محل تمرین: حصارک
      62- پیام آزادی- مدیر: یدالله روستایی- درجه: دو- محل تمرین:فردیس
      63- آپادانا سرافراز- مدیر: محمد علی خرازی- درجه: دو- محل تمرین: بلوار موذن
      64- فرهنگ البرز- مدیر: ناصر خرقانی- درجه: دو- محل تمرین: بهار
      65- میلاد جوان- مدیر:میلد غفار زاده- درجه: دو- محل تمرین: طالقانی
      66- پیک البرز- مدیر: عباس خدایار- درجه: دو- محل تمرین: گوهردشت
      67- ستارگان البرزک مدیر: محمد ساقی- درجه: دو- محل تمرین: گوهردشت
      68- مهر گستران فجر رادین- مدیر: زارعی- درجه: دو- محل تمرین: ماهدشت
      69- پارس اوژن- مدیر: حبیب مولودی- درجه: دو- محل تمرین: باغستان
      70- فراز کیا البرز- مدیر: نیک فر- درجه: دو- محل تمرین: ماهدشت
      71- فجر میثاق- مدیر: ولی میرگلی- درجه: دو- محل تمرین: ترک اباد
      72- میعاد اروند- مدیر: صفایی- درجه: دو- محل تمرین: کلاک
      73- مقاومت- مدیر: اسفندیاری- درجه: دو- محل تمرین: سپاه
      74- ویستامهر- مدیر: مرتضی احمد زاده- درجه: دو- محل تمرین: محمد شهر
      75- آیندگان داماش- مدیر: خیامی- درجه: دو- محل تمرین: حصارک برزنت
      76- برگزیدگان- مدیر: احسانی- درجه: دو- محل تمرین: عظیمیه
      77- میلاد ایرانیان- مدیر: مصطفوی- درجه: دو- محل تمرین: مهرشهر
      78- فتح المبین حصارک- مدیر: سید مهدی حسینی- درجه: دو- محل تمرین: حصارک
      79- آینده سازان اشتهارد (روستوف)- مدیر: رحیمی- درجه: دو- محل تمرین: اشتهارد
      80- استعداد های درخشان البرز- مدیر: علیرضا رضایی- درجه: دو- محل تمرین: گوهردشت
      81- ستارگان نسل طلایی( روما) مدیر: سیروس طهماسبی- درجه: دو- محل تمرین: گوهردشت
      اخبار مرتبط
 البرز - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 2,847,259
تعداد بازدید امروز : 660
تعداد بازدید دیروز : 1,526
آخرین به روزرسانی : 1398/05/30
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.