جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • شمیرانی: جام خوشه چین موجب تسریع و تسهیل توسعه ی ورزش در مناطق روستایی و عشایری می شود

   نشست توجیهی مراحل برگزاری و هم اندیشی جام خوشه چین در البرز

   شمیرانی: جام خوشه چین موجب تسریع و تسهیل توسعه ی ورزش در مناطق روستایی و عشایری می شود

   شمیرانی: جام خوشه چین موجب تسریع و تسهیل توسعه ی ورزش در مناطق روستایی و عشایری می شود

   معاون توسعه منابع و پشتیبانی اداره کل ورزش و جوانان استان البرز، جام خوشه چین را موجب تسریع و تسهیل توسعه ی ورزش در مناطق روستایی و عشایری دانست.

   به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان البرز؛ قدرت الله شمیرانی معاون توسعه منابع و پشتیبانی اداره کل ورزش و جوانان استان البرز در حاشیه نشست توجیهی مراحل برگزاری و هم اندیشی جام خوشه چین در گفت و گو با پایگاه خبری اداره کل گفت: توجه به ورزش مناطق روستایی و عشایری همواره یکی از برنامه های مهم اداره کل ورزش و جوانان استان البرز بوده که طی سالیان اخیر اقدامات مناسبی نیز در این جهت صورت گرفته است.
   وی افزود: ما به شکل ویژه ای برگزاری جشنواره ها و مسابقات مختلف از جمله "جام خوشه چین" در مناطق روستایی و عشایری استان حمایت کرده و تمام ظرفیت های موجود را برای انجام هر چه باشکوه تر این رقابتها به کار خواهیم بست.
   شمیرانی به اثرات مثبت جام خوشه چین در ایجاد شور و نشاط بین روستاییان و عشایر استان اشاره کرد و گفت: بدون تردید جام خوشه چین موجب تسریع و تسهیل توسعه ی ورزش در مناطق روستایی و عشایری شده و باعث می شود تا اهالی این مناطق ورزش را به صورت جدی تر در برنامه زندگی خود قرار دهند.
   وی تأکید کرد: اداره کل ورزش و جوانان استان البرز توسعه ورزش در روستاها است و همواره سعی بر این داشته ایم تا همه ی استان از امکانات و شرایط انجام ورزش و حضور در رقابتهای مختلف ورزشی برخوردار شوند.
   معاون توسعه منابع و پشتیبانی اداره کل ورزش و جوانان استان البرز خاطرنشان کرد: قطعا همه ی ما نسبت به روستاها دِین، عرق و تعصب ویژه ای داریم و می خواهیم که این مناطق نیز از شور و نشاط حضور در رقابتهای ورزشی و به تبع آن توسعه ی ورزش بهره مند گردند.
   وی تصریح کرد: انتظار داریم سایر دستگاهها نیز در برگزاری جام خوشه چین ادارات ورزش و جوانان شهرستانها و هیئت های ورزشی را یاری کنند.
   اخبار مرتبط
 البرز - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 2,847,207
تعداد بازدید امروز : 608
تعداد بازدید دیروز : 1,526
آخرین به روزرسانی : 1398/05/30
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.