جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • غفرانی: بر توسعه ورزش در مناطق روستایی و عشایری تأکید داریم

   نشست توجیهی مراحل برگزاری و هم اندیشی جام خوشه چین در البرز

   غفرانی: بر توسعه ورزش در مناطق روستایی و عشایری تأکید داریم

   غفرانی: بر توسعه ورزش در مناطق روستایی و عشایری تأکید داریم

   مدیرکل ورزش و جوانان استان البرز، توسعه ورزش در مناطق روستایی و عشایری را مورد تأکید و بسیار مهم ارزیابی کرد.

   به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان البرز؛ امیر غفرانی مدیرکل ورزش و جوانان استان البرز صبح امروز باحضور در نشست توجیهی مراحل برگزاری و هم اندیشی جام خوشه چین که در سالن اجتماعات اداره کل برگزار شد، اظهار کرد: جام خوشه چین یکی از مهمترین و کاربردی ترین اقدامات و رقابتها برای توسعه ورزش در مناطق روستایی و عشایری است.
   وی با تأکید بر لزوم جدیدت ادارات شهرستانها در برگزاری این جام، افزود: سعی کنید با برنامه ریزی، تعامل و همکاری از توان و ظرفیت تمام شهرستان بویژه امکانات سایر دستگاهها در برگزاری هر چه باشکوه و بهتر این رقابتها چه از لحاظ کمی و چه از لحاظ کیفی، استفاده کنید.
   غفرانی ادامه داد: توسعه ورزش بویژه در مناطق کمتر برخوردار و آن هم در بُعد همگانی، از سیاست های اصلی دولت در حوزه ورزش و سلامت و به تبع آن وزارت ورزش و جوانان است که این مسئله اهمیت جام خوشه چین را دو چندان می کند.
   وی با اشاره به اقدامات صورت گرفته توسط اداره کل ورزش و جوانان البرز در جهت توجه و توسعه ورزش در مناطق روستایی و عشایری گفت: از سال گذشته استارت همایش ها و جشنواره های ورزشی در رستاهای استان البرز زده شده و قطعا از این پس این مهم با جدیت و همت بیشتری دنبال می شود.
   مدیرکل ورزش و جوانان استان البرز تأکید کرد: همواره نسبت به اهمیت و جایگاه ورزش در سلامت عمومی جامعه تأکیدات ویژه ای توسط صاحبنظران و مسئولان صورت گرفته و بازهم جا دارد این نکته را عرض کنیم که هر چه بیشتر به ورزش پرداخته شده و در جهت رشد این مهم تلاش شود، به نسبت بسیار زیادی از مشکلات حوزه سلامت و همچنین آسیب ها و معضلات اجتماعی جلوگیری خواهد شد.
   وی اضافه کرد: برگزاری جشنواره و مسابقات در روستاها برای توسعه ورزش همگانی این مناطق بسیار مهم است که می توان ضمتن بالا بردن انگیزه روستاییان برای ورزش کردن، موجب شناسایی استعدادهای این مناطق نیز شود.
   غفرانی با بیان این که " وجود اقوام مختلف در البرز فرصتی برای توسعه ورزش روستایی استان است " تصریح کرد: یکی از اصلی ترین اهداف توسعه ورزش روستایی و عشایری و برگزاری جام خوشه چین، ایجاد شور و نشاط در بین روستاییان و عشایر عزیز استان است که قطعا با برنامه ریزی های صورت گرفته محقق خواهد شد.
   اخبار مرتبط
 البرز - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 2,847,181
تعداد بازدید امروز : 582
تعداد بازدید دیروز : 1,526
آخرین به روزرسانی : 1398/05/30
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.