جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • غفرانی: ووشو البرز در بخش بانوان موفق بوده است / لزوم رشد بخش آقایان همپای بانوان

   مجمع انتخاباتی هیئت ووشو استان البرز

   غفرانی: ووشو البرز در بخش بانوان موفق بوده است / لزوم رشد بخش آقایان همپای بانوان

   غفرانی: ووشو البرز در بخش بانوان موفق بوده است / لزوم رشد بخش آقایان همپای بانوان

   مدیرکل ورزش و جوانان استان البرز، عملکرد هیئت ووشو استان البرز در بخش بانوان را موفق ارزیابی کرد.

   به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان البرز؛ امیر غفرانی مدیرکل ورزش و جوانان استان البرز در مجمع انتخاباتی هیئت ووشو که صبح امروز در سالن اجتماعات اداره کل برگزار شد، ضمن تبریک روز عرفه و اعیاد پیش رو اظهار کرد: سال گذشته حمایت و کمک های مالی خوبی از طرف اداره لیگ برای توسعه و موفقیت هیئت ووشو استان صورت گرفت که نتایج نسبتا قابل قبولی نیز در پی داشت.
   وی افزود: البته انتظار ما از ووشو در البرز بسیار بالاتر از شرایط فعلی است و انتظار داریم به جایگاهی رفیع تر و به مراتب بهتر در سطح کشور دست یابد.
   غفرانی با تاکید بر لزوم توجه به مباحث آموزشی در هیئت گفت: این حجم از مربیان مجرب و شناخته شده در ووشو البرز اهمیت توجه به مسائل آموزشی و به روز رسانی علم و دانش مربیان را دو چندان می کند.
   وی ادامه داد: ووشو استان البرز در بخش بانوان بسیار موفق عمل کرده و انتظار داریم در بخش آقایان نیز همپای بانوان فعال شده و به موفقیت دست پیدا کند.
   مدیرکل ورزش و جوانان استان البرز، خاطرنشان کرد: خوشبختانه سالن آزادگان کرج به طور کامل در اختیار ووشو قرار گرفته و به عنوان خانه ووشو استان البرز تجهیز شده است.
   وی اضافه کرد: قطعا با تکمیل خانه ووشو و رفع کمبودهای آن، بزودی شاهد پیشرفت و توسعه ووشو البرز بخش آقایان نیز خواهیم بود.
   غفرانی تصریح کرد: از تمامی اعضای مجمع می خواهیم که با کمک و همکاری، رئیس منتخب را در راه توسعه و پیشرفت ووشو استان و رسیدن به اهداف مورد نظر هیئت یاری کنند.
   اخبار مرتبط
 البرز - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 2,847,234
تعداد بازدید امروز : 635
تعداد بازدید دیروز : 1,526
آخرین به روزرسانی : 1398/05/30
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.