جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • علی نژاد: البرز از استانهای پیشرو در ووشو بانوان است / همکاری آموزش و پرورش با هیئت ووشو البرز قابل تقدیر است

   مجمع انتخاباتی هیئت ووشو استان البرز

   علی نژاد: البرز از استانهای پیشرو در ووشو بانوان است / همکاری آموزش و پرورش با هیئت ووشو البرز قابل تقدیر است

   علی نژاد: البرز از استانهای پیشرو در ووشو بانوان است / همکاری آموزش و پرورش با هیئت ووشو البرز قابل تقدیر است

   رئیس فدراسیون ووشو با بیا این که " البرز از استانهای پیشرو در ووشو بانوان است "، همکاری آموزش و پرورش با هیئت ووشو البرز را قابل تقدیر دانست.

   به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان البرز؛ مهدی علی نژاد رئیس فدراسیون ووشو باحضور در مجمع انتخاباتی هیئت استان البرز که صبح امروز در سالن اجتماعات اداره کل ورزش و جوانان برگزار شد، با اشاره به توسعه ووشو در سطح جهان، اظهار کرد: امروز ۱۵۵ کشور در سطح دنیا عضو فدراسیون جهانی ووشو هستند و پیش بینی می شود بیش از ۱۰۰ کشور در مسابقات جهانی امسال حضور پیدا کنند.
   وی افزود: خوشبختانه دو سال است که ووشو کشور مقام قهرمانی جهان را از آن خود کرده و توانسته جایگاه چین در این رشته را تصاحب کند.
   علی نژاد موفقیت های ووشو البرز را حاصل کار تیمی دانست و گفت: ووشو البرز در حوزه بانوان فعالیت ها و موفقیت های خوب و ویژه ای را داشته و انتظار می رود با این مجموعه منسجم و قوی در بخش آقایان نیز به جایگاه واقعی خود دست یابد.
   وی ادامه داد: البرز از استانهای پیشرو در ووشو بانوان است و می بایست در بخش آقایان نیز عملکرد بهتری داشته باشد.
   رئیس فدراسیون ووشو رای بالای اعضای مجمع به رئیس منتخب را نشان از عملکرد قابل قبول هیئت دانست و عنوان کرد: در سال ۹۷ هیئت ووشو استان البرز در جایگاه ششم کشور قرار گرفت که امیدواریم در سال جاری این رتبه ارتقاء پیدا کند.
   وی با اشاره به میزبانی های متعدد و موفقیت آمیز البرز از مسابقات رشته های مختلف ورزشی، بیان کرد: به احتمال زیاد میزبانی مسابقات ووشو قهرمانی بزرگسالان کشور در آبان ماه را به البرز واگذار خواهیم کرد.
   علی نژاد با قدردانی از همکاری آموزش و پرورش با هیئت ووشو البرز، خاطرنشان کرد: تعامل و همیاری آموزش و پرورش استان با هیئت ووشو البرز در سطح کشور کم نظیر و قابل تقدیر است.
   وی تصریح کرد: اعضای مجمع عصاره ی فضائل هیئت هستند و همه می بایست در جهت توسعه ووشو استان به رئیس منتخب کمک کنند.
   اخبار مرتبط
 البرز - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 2,847,194
تعداد بازدید امروز : 595
تعداد بازدید دیروز : 1,526
آخرین به روزرسانی : 1398/05/30
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.