جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • پهلوان زاده: شطرنج البرز در مسیر صحیح رشد و توسعه قرار گرفته است

   مجمع انتخاباتی هیئت شطرنج استان البرز

   پهلوان زاده: شطرنج البرز در مسیر صحیح رشد و توسعه قرار گرفته است

   پهلوان زاده: شطرنج البرز در مسیر صحیح رشد و توسعه قرار گرفته است

   رئیس فدراسیون شطرنج، حرکت هیئت استان البرز را در مسیر صحیح رشد و توسعه ارزیابی کرد.

   به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان البرز؛ مهرداد پهلوان زاده رئیس فدراسیون شطرنج صبح امروز باحضور در مجمع انتخاباتی هیئت استان البرز که در اداره کل ورزش و جوانان برگزار شد، ضمن ابراز رضایت از نحوه و جریان برگزاری مجمع، اظهار کرد: شخصا همواره سعی کرده ام در تمامی مجمع استانی حتی در دورترین نقاط کشور نیز حضور داشته باشم تا بیشتر با مسائل و فضای هیئت های استانی آشنا شوم.
   وی افزود: اعضای مجمع همگی از شایسته ترین و موفق ترین اعضای هیئت هستند که با نظر و همکاری فدراسیون انتخاب و برگزیده می شوند.
   پهلوان زاده با تبریک به رئیس منتخب هیئت، عنوان کرد: تنها راه رسیده به اهداف هیئت و رشد و توسعه شطرنج در سطح استان، همکاری و همدلی تمام اعضا با رئیس منتخب و اجتناب از مسائل حاشیه ای و فرعی است.
   وی ادامه داد: البرز از لحاظ تعداد اعضا و ورزشکار، باشگاه، مدارس شطرنج، برگزاری مسابقات و ... بسیار خوب عمل کرده و در سالیان اخیر پیشرفت محسوسی داشته است.
   رئیس فدراسیون شطرنج به اعلام آمادگی اداره کل ورزش و جوانان برای میزبانی از مسابقات بین المللی این رشته اشاره کرد و گفت: سعی می کنیم تا پایان امسال میزبانی یک دوره مسابقات بین المللی به البرز واگذار شده و سال آینده نیز مسابقات کشوری در این استان برگزار شود.
   وی با اشاره به پیشرفت شطرنج کشور در سطح جهان، خاطرنشان کرد: در سال 2015 شطرنج ایارن در رنکینگ جهانی دارای رتبه ی 51 بود که طی اعلام رسمی فدراسیون جهانی اکنون این جایگاه به رتبه ی 20 جهان ارتقاء پیدا کرده است.
   پهلوان زاده تأکید کرد: قطعا با برنامه ریزی های صورت گرفته تا دو سال آینده می توانیم در جمع 10 کشور برتر جهان نیز قرار گیریم.
   وی با بیان این که شطرنج می تواند بیش از پیش در سطح جامعه همگانی شود، اضافه کرد: یکی از بهترین و در عین حال ساده ترین راه های توسعه شطرنج خصوصا در بُعد همگانی این است که این رشته را بصورت ابتدایی و آماتور به عموم مردم آموزش دهیم.
   رئیس فدراسیون شطرنج تصریح کرد: فدراسیون شطرنج به همراه اداره کل ورزش و جوانان استان در کنار هیئت شطرنج البرز در مسیر دست یابی به اهداف و توسعه خواهد بود.
   اخبار مرتبط
 البرز - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 2,891,984
تعداد بازدید امروز : 44
تعداد بازدید دیروز : 827
آخرین به روزرسانی : 1398/07/01
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.