جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • گل ریحان با نتیجه 3 بر 1 مغلوب استقلال شد

   علیرغم نمایش قابل قبول نماینده البرز

   گل ریحان با نتیجه 3 بر 1 مغلوب استقلال شد

   گل ریحان با نتیجه 3 بر 1 مغلوب استقلال شد

   از سری مسابقات جام حذفی فوتبال کشور، تیم فوتبال گل ریحان البرز علیرغم ارائه نمایش قابل قبول با نتیجه 3 بر 1 در برابر استقلال مغلوب شد.

   به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان البرز و به نقل از ورزش سه ؛ گل ریحان البرز که در 6 مسابقه اخیرش در لیگ یک هیچ شکستی نداشته و سه پیروزی و سه تساوی به دست آورده، امشب هم در مرحله یک شانزدهم نهایی جام حذفی، نمایش پایاپایی برابر استقلال ارائه داد و حتی با گل تماشایی محمد پاپی پیش افتاد، اما قبل از پایان نیمه اول با گل به خودی حمیدرضا دیوسالار نتوانست به‌عنوان تیم برنده به رختکن برود.
   بازی در نیمه دوم گلی به همراه نداشت و تنها اتفاق مهم آن وقفه 40 دقیقه مسابقه به دلیل قطعی برق استادیوم انقلاب کرج بود، اما در وقت‌های اضافه استقلال هجومی‌تر کار کرد و با گل‌های سجاد آقایی و فرشید اسماعیلی توانست از شاگردان نصرتی پیش افتاده و در نهایت با نتیجه 3 بر یک گل ریحان را شکست دهد تا به جمع 16 تیم نهایی جام حذفی صعود کند و علاوه بر آن، به نخستین پیروزی فصل برسد.
   مرحله یک شانزدهم نهایی جام حذفی؛ دوشنبه: 98/07/08 ؛ ساعت 18:15
   استادیوم: انقلاب کرج/ تماشاگر: 9 هزار نفر
   داور: سید مهدی سیدعلی/ کمک‌ها: علی میرزابیگی و تورج عیوض‌محمدی؛ داور چهارم: محمدحسین ترابیان/ ناظر داوری: شاهین حاج‌بابایی.
   گل ریحان البرز
   حجت صدقی
   علی محمدی(66- شاهین مجیدی)
   سید محسن حسینی
   سید امین نظامی‌پور
   حمیدرضا دیوسالار
   علیرضا ارجمندیان(105- رضا معقولی)
   کیانوش میرزایی(88- میلاد ابطحی)
   محمد پاپی
   مصطفی اکرامی
   محمدحسین مهرآزما
   محمدامین درویشی(106- یاشار احمدی)
   سرمربی: محمد نصرتی
   استقلال تهران
   سید حسین حسینی
   روزبه چشمی
   محمد دانشگر
   عارف غلامی
   میلاد زکی‌پور
   علی کریمی
   فرشید اسماعیلی
   مهدی قائدی(103- سیاوش یزدانی)
   داریوش شجاعیان(102- مسعود ریگی)
   علی دشتی(73- آرش رضاوند)
   مرتضی تبریزی(87- سجاد آقایی)
   سرمربی: آندره‌آ استراماچونی
   اخطار:
   علی دشتی(25) محمد دانشگر(98) علی کریمی(110) از استقلال
   کیانوش میرزایی(30) محمدحسین مهرآزما(75) از گل ریحان
   شرح گل
   گل ریحان 1 - استقلال صفر (دقیقه 38: محمد پاپی): پرتاب اوت بلند به محوطه جریمه استقلال را دانشگر با ضربه سر دفع کرد که توپ در میانه زمین به محمد پاپی رسید و این بازیکن هم با شوت ناگهانی تماشایی از فاصله‌ای حدودا 30 متری دروازه حسینی را باز کرد.
   گل ریحان 1 - استقلال 1 (دقیقه 43: گل به خودی حمیدرضا دیوسالار): ارسال توپ از روی کرنر و ضربه سر روزبه چشمی، به پای علی کریمی برخورد کرد و به محمد دانشگر رسید که شوت این بازیکن بعد از اصابت به پای دیوسالار وارد دروازه گل ریحان شد تا گل تساوی استقلال به ثمر برسد.
   گل ریحان 1 - استقلال 2 (دقیقه 93: سجاد آقایی): فرشید اسماعیلی با توپ‌ربایی از دیوسالار در میانه زمین که صحنه مشکوک به خطایی هم بود، با سرعت بالا به سمت محوطه جریمه گل ریحان رفت و با پاس در عرض سجاد آقایی را در موقعیت گلزنی قرار داد تا این مهاجم تعویضی جوان با زدن توپ به زیر طاق دروازه، آبی‌ها را پیش بیندازد.
   گل ریحان 1 - استقلال 3 (دقیقه 113: فرشید اسماعیلی): حمله استقلال از میانه زمین با پاس علی کریمی به سجاد آقایی رسید که این بازیکن با ضربه قیچی برگردان و پاس چیپ زیبا، فرشید اسماعیلی را در موقعیت گلزنی قرار داد تا این بازیکن با شوت سرضرب و زیبا گل سوم استقلال را به ثمر رساند.
   لحظات حساس
   دقیقه 15: ارجمندیان نفوذ سریعی از جناح چپ زمین انجام داد که حرکت در عرض به محوطه جریمه استقلال و شوت روی پای او با فاصله زیادی از دروازه آبی‌ها به بیرون رفت.
   دقیقه 20: پاس بلند فرشید اسماعیلی از میانه زمین به پشت مدافعان گل ریحان را قائدی نتوانست استفاده کند و توپ با برخورد به پای او به بیرون رفت.
   دقیقه 21: شوت روی پای چرخشی قائدی از پشت محوطه جریمه را صدقی مهار کرد.
   دقیقه 24: تبریزی نتوانست از سد دیوسالار عبور کند و شوت پای چپ کم دقت او به بیرون رفت.
   دقیقه 26: دیوسالار که پاس اشتباهی در میانه زمین داده و موقعیت خوبی برای استقلال به وجود آورده بود، با سرعت بالا به محوطه جریمه خودی بازگشت تا پاس قائدی و ضربه شجاعیان را دفع کند و تنها یک کرنر به استقلال بدهد.
   دقیقه 41: شوت فنی فرشید اسماعیلی را حجت صدقی با واکنش ناقص دفع کرد و در ادامه دیوسالار توپ را به کرنر فرستاد.
   دقیقه 42: شوت محکم محمد دانشگر از داخل محوطه جریمه گل ریحان به سمت دروازه این تیم را نظامی‌پور با حضور به موقع و پرتاب خود مقابل توپ تبدیل به کرنر کرد.
   دقیقه 45: پاس زکی پور به پشت مدافعان گل ریحان را صدقی با خروج از دروازه اجازه نداد به قائدی برسد و تبدیل به موقعیت جدی برای استقلال شود.
   دقیقه 2+45: ضربه سر چشمی روی ارسال اسماعیلی دراختیار صدقی قرار گرفت.
   بهترین بازیکن
   فرشید اسماعیلی که موثرترین بازیکن استقلال در این فصل بوده و بیشترین نقش را روی گل‌های تیمش داشته، امشب هم برترین مرد میدان در جدال با گل ریحان بود؛ او پس از ایجاد حملات و پاس‌های خطرناک در جریان مسابقه، در زمانی که بازی گره خورده و به وقت‌های اضافه رفت با توپ‌ربایی از دیوسالار و پاس در عرض به سجاد آقایی، به این مهاجم جوان پاس گل داد و در نیمه دوم وقت‌های اضافه نیز پاس آقایی را با شوت فنی تبدیل به گل کرد تا صعود تیمش را رقم بزند.
   اخبار مرتبط
 البرز - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 2,926,691
تعداد بازدید امروز : 503
تعداد بازدید دیروز : 830
آخرین به روزرسانی : 1398/08/01
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.