جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • غفرانی: هندبال البرز جای کار بیشتری دارد / لزوم همدلی اعضای مجمع برای توسعه هندبال استان

   مجمع سالیانه هیئت هندبال استان البرز

   غفرانی: هندبال البرز جای کار بیشتری دارد / لزوم همدلی اعضای مجمع برای توسعه هندبال استان

   غفرانی: هندبال البرز جای کار بیشتری دارد / لزوم همدلی اعضای مجمع برای توسعه هندبال استان

   مدیرکل ورزش و جوانان استان البرز با بیان این که " هندبال البرز جای کار بیشتری دارد " ، بر لزوم همدلی اعضای مجمع برای توسعه هندبال استان تأکید کرد.

   به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان البرز؛ امیر غفرانی مدیرکل ورزش و جوانان البرز باحضور در مجمع سالیانه هیئت هندبال استان که ظهر امروز در سالن اجتماعات اداره کل برگزار شد، با اشاره به کمک 112 میلیونی سال گذشته اداره کل به این هیئت اظهار کرد: قطعا عملکرد هندبال البرز نسبت به گذشته بهتر شده اما با توجه به پتانسیل استان، جای کار بیشتری دارد.
   وی با بیان این که برای توسعه هندبال می بایست از ظرفیت سایر دستگاهها نیز استفاده شود، گفت: هندبال استان البرز نیازمند همدلی، همکاری و تعامل تمام اعضای مجمع و هیئت است تا مسیر توسعه و پیشرفت را با راحت تر و با سرعت بیشتری طی کند.
   غفرانی افزود: هندبال از مهیج و جذابترین رشته های ورزشی که وضعیت مناسبی برای معرفی بیشتر به نوجوانان و جوانان دارد.
   وی ادامه داد: تلاش رئیس به همراه اعضای مجمع و هیئت رئیسه باید بر این موضوع باشد که با استفاده از ظرفیت و پتانسیل بالای ورزش استان، هندبال البرز را به جایگاه واقعی خود در سطح کشور برسانند.
   مدیرکل ورزش و جوانان استان البرز خاطرنشان کرد: هیئت هندبال استان البرز کمک حال فدراسون خواهد بود و ما نیز از واگذاری میزبانی مسابقات مختلف هندبال در سطح کشور و یا بین المللی این رشته به البرز استقبال می کنیم.
   وی با تاکید بر لزوم جدی گرفتن مباحث مربوط به آموزش گفت: یکی از مهمترین مسائلی که هیئت هندبال برای رسیدن به جایگاهی قابل قبول باید پیگیر کند، بحث آموزش نیروها و پرورش استعدادهای ورزشی در این رشته است.
   غفرانی تصریح کرد: انتظار از هندبال البرز بسیار بالاست و همه باید تلاش کنیم با هماهنگی و همدلی، موجبات توسعه و رشد این رشته را فراهم شود.
   اخبار مرتبط
 البرز - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 2,926,731
تعداد بازدید امروز : 543
تعداد بازدید دیروز : 830
آخرین به روزرسانی : 1398/08/01
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.