جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • پاکدل: جایگاه واقعی استان ورزش خیز البرز در هندبال، بسیار بالاتر از شرایط فعلی است / می بایست تعداد ورزشکاران هندبال استان افزایش یابد

   مجمع سالیانه هیئت هندبال استان البرز

   پاکدل: جایگاه واقعی استان ورزش خیز البرز در هندبال، بسیار بالاتر از شرایط فعلی است / می بایست تعداد ورزشکاران هندبال استان افزایش یابد

   پاکدل: جایگاه واقعی استان ورزش خیز البرز در هندبال، بسیار بالاتر از شرایط فعلی است / می بایست تعداد ورزشکاران هندبال استان افزایش یابد

   رئیس فدراسیون هندبال با بیان این که " می بایست تعداد ورزشکاران هندبال استان افزایش یابد " ، جایگاه واقعی استان ورزش خیز البرز در هندبال را بسیار بالاتر از شرایط فعلی ارزیابی کرد.

   به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان البرز؛ علیرضا پاکدل رئیس فدراسیون هندبال، ظهر امروز باحضور در مجمع سالیانه هئیت استان البرز که در سالن اجتماعات اداره کل ورزش و جوانان برگزار شد، اظهار کرد: همکاری و همدلی اعضای مجمع و هیئت، حلقه ی مفقوده ی هندبال البرز است.
   وی با بیان این که " جایگاه واقعی استان ورزش خیز البرز در هندبال، بسیار بالاتر از شرایط فعلی است " افزود: هندبال البرز برای توسعه و رسیدن به جایگاه واقعی خود نیازمند نگاه ویژه مسئولان استان است.
   پاکدل با اشاره به اهمیت مباحث آموزشی در توسعه هندبال، گفت: متأسفانه بحث آموزش هندبال در استان البرز آن گونه که باید مورد توجه قرار نگرفته و باید در سطوح مختلف کلاسهای آموزشی در البرز برگزار شود.
   وی تأکید کرد: می بایست تعداد ورزشکاران هندبال استان افزایش یابد و همزمان در جهت جذب اسپانسر و ورود بخش خصوصی به این رشته نیز تلاش اقدام شود.
   رئیس فدراسیون هندبال، ظرفیت فنی این رشته در البرز را بالا ارزیابی کرد و ادامه داد: باید از هم اکنون تلاش شود تا سال آینده البرز هم در بخش آقایان و هم بخش بانوان در لیگ برتر نماینده داشته باشد.
   وی تصریح کرد: ظرفیت البرز در میزبانی از رویدادهای مهم بسیار بالا می باشد و در صورت آمادگی استان می توانیم رقابتهای کشوری را به البرز واگذار کنیم.
   اخبار مرتبط
 البرز - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 2,926,707
تعداد بازدید امروز : 519
تعداد بازدید دیروز : 830
آخرین به روزرسانی : 1398/08/01
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.