جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • اداره کل ورزش و جوانان از هیچ کاندیدی در مجمع انتخاباتی هیئت ورزشهای همگانی حمایت و جانبداری نمی کند / با رئیس منتخب، نهایت همکاری، تعامل و حمایت را خواهیم داشت

   مدیرکل ورزش و جوانان استان البرز:

   اداره کل ورزش و جوانان از هیچ کاندیدی در مجمع انتخاباتی هیئت ورزشهای همگانی حمایت و جانبداری نمی کند / با رئیس منتخب، نهایت همکاری، تعامل و حمایت را خواهیم داشت

   اداره کل ورزش و جوانان از هیچ کاندیدی در مجمع انتخاباتی هیئت ورزشهای همگانی حمایت و جانبداری نمی کند / با رئیس منتخب، نهایت همکاری، تعامل و حمایت را خواهیم داشت

   امیر غفرانی با بیان این که اداره کل ورزش و جوانان از هیچ کاندیدی در مجمع انتخاباتی هیئت ورزشهای همگانی حمایت و جانبداری نمی کند بر همکاری، تعامل و حمایت از رئیس منتخب این هیئت تأکید کرد.

   به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان البرز؛ امیر غفرانی مدیرکل ورزش و جوانان استان البرز در گفتگو با پایگاه خبری اداره کل ضمن اشاره به جایگاه و اهمیت ساماندهی هیئت ورزشهای همگانی اظهار کرد: این هیئت همواره یکی از مهم ترین و فعالترین هیئت های ورزشی البرز بوده که در عین حال جمعیت چشم گیر و قابل توجهی از جامعه ی ورزش استان را نیز در خود جای داده است.
   وی افزود: اهمیت ورزشهای همگانی به قدری می باشد که توسعه ی آن همیشه یکی از سیاست های اصلی حاکمیت، دولت و وزارت ورزش و جوانان بوده است.
   غفرانی با بیان این که اداره کل ورزش و جوانان استان البرز در مجمع انتخاباتی رئیس هیئت ورزشهای همگانی از هیچ یک از کاندیدا حمایت و جانبداری نخواهد کرد گفت: این اداره کل در عین حال که با هیچ کدام از کاندیدای ثبت نام شده و حاضر در مجمع زاویه و مشکل ندارد، اما پیش از فرایند انتخابات نیز از هیچ کدام یک از این عزیزان حمایت و یا جانبداری نمی کند.
   وی ادامه داد: قطعا نظر اداره کل ورزش و جوانان استان البرز، احترام به اعضای مجمع هیئت به عنوان رأی دهندگان است که طی یک فرایند کاملا آزاد، دموکراتیک و با تحلیل و نظر شخصی خود رئیس آینده هیئت را انتخاب خواهند کرد.
   مدیرکل ورزش و جوانان استان البرز تأکید کرد: قطعا هر شخصی که در مجمع انتخاباتی هیئت ورزشهای همگانی حائز اکثریت آرا شده و با رأی اعضا به عنوان رئیس انتخاب شود، مورد حمایت اداره کل خواهد بود و ما نهایت تعامل و همکاری را با رئیس منتخب خواهیم داشت.
   وی تصریح کرد: مجمع انتخاباتی هیئت ورزشهای همگانی استان البرز، روز شنبه مورخ 20 مهرماه در سالن اجتماعات اداره کل ورزش و جوانان برگزار می گردد.
   اخبار مرتبط
 البرز - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 2,926,712
تعداد بازدید امروز : 524
تعداد بازدید دیروز : 830
آخرین به روزرسانی : 1398/08/01
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.