جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • جوهری: انتظارات از ورزشهای زورخانه ای و کشتی پهلوانی البرز بیش از شرایط فعلی است / هیئت البرز نیاز به اتحاد و وحدت رویه دارد

   مجمع انتخاباتی هیئت ورزشهای زورخانه ای و کشتی پهلوانی البرز

   جوهری: انتظارات از ورزشهای زورخانه ای و کشتی پهلوانی البرز بیش از شرایط فعلی است / هیئت البرز نیاز به اتحاد و وحدت رویه دارد

   جوهری: انتظارات از ورزشهای زورخانه ای و کشتی پهلوانی البرز بیش از شرایط فعلی است / هیئت البرز نیاز به اتحاد و وحدت رویه دارد

   رئیس فدراسیون ورزشهای زورخانه ای و کشتی پهلوانی با بیان این که انتظارات از ورزشهای زورخانه ای و کشتی پهلوانی البرز بیش از شرایط فعلی است، بر لزوم اتحاد و وحدت رویه هیئت تأکید کرد.

   به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان البرز؛ مجتبی جوهری رئیس فدراسیون ورزشهای زورخانه ای و کشتی پهلوانی باحضور در مجمع انتخاباتی هیئت البرز که بعد از ظهر امروز در سالن اجتماعات اداره کل ورزش و جوانان برگزار شد، با ابراز خرسندی از حضور در استان البرز اظهار کرد: اعضای مجمع هیئت استان البرز تماما افرادی توانمند و از قهرمانان کشور در رشته های مختلف ورزش زورخانه ای و کشتی پهلوانی هستند که همین مسئله به توسعه این ورزش در البرز کمک شایانی خواهد کرد.
   وی با بیان این که "متأسفانه در البرز به دلیل ضعف هیئت قبلی، وقت رشد ورزش پهلوانی کمی هدر رفته است" افزود: توقع و انتظارات ما از ورزشهای زورخانه ای و کشتی پهلوانی البرز بیش از شرایط فعلی است و معتقدیم این استان می تواند یکی از سرآمدان کشور باشد.
   جوهری با ابراز رضایت از شرایط قهرمانی استان گفت: حقیقتا استان البرز از لحاظ نیروی انسانی بسیار غنی و یکی از بازوان فدراسیون محسوب می شود.
   وی با اشاره به مظلومیت این رشته ورزشی خاطرنشان کرد: مظلومیت ورزشهای زورخانه ای و کشتی پهلوانی بیشتر به خود خانواده این رشته بر می گردد که به دلیل عدم وحدت و وجود اختلافات درونی بوجود آمده است.
   رئیس فدراسیون تأکید کرد: هیئت ورزشهای زورخانه ای و کشتی پهلوانی استان البرز نیاز به اتحاد و وحدت رویه دارد تا مشکلات فعلی بر طرف شده و به سمت رشد و توسعه گام بر دارد.
   وی با بیان این که "رئیس منتخب می بایست از تمامی ظرفیت ها و توانمندی های موجود در استان استفاده کند" عنوان کرد: استان البرز هم در حوزه جوانان و هم در حوزه پیشکسوتان از پتانسیل و ظرفیت بالایی برخوردار است.
   جوهری با قدردانی از حمایت های اداره کل ورزش و جوانان استان البرز از این رشته، بیان کرد: امیدواریم با تلاش رئیس منتخب و کمک تمامی اعضای مجمع، فرصت سوزی های گذشته در ورزش زورخانه ای و کشتی پهلوانی البرز جبران شود.
   وی با تأکید بر لزوم توجه به مباحث آموزشی، ادامه داد: اعتقاد داریم تا کنون این رشته به صورت علمی به جهان معرفی نشده و تلاش داریم تا با استفاده از ظرفیت های پژوهشی موجبات توسعه ورزش زورخانه ای و کشتی پهلوانی را به صورت علمی فراهم نمائیم.
   فدراسیون ورزشهای زورخانه ای و کشتی پهلوانی با اشاره به ضرورت انعقاد تفاهم نامه با نهادهایی همچون آموزش و پروش، بسیج و ... برای توسعه ی این رشته تصریح کرد: امیدواریم این رشته ی اصیل ایرانی وارد خانواده ها شود.
   اخبار مرتبط
 البرز - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 2,952,152
تعداد بازدید امروز : 202
تعداد بازدید دیروز : 1,665
آخرین به روزرسانی : 1398/08/21
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.