جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • بازدید مدیرکل ورزش و جوانان البرز از دبستان تخصصی ورزشی علم و حرکت

   به مناسبت هفته تربیت و ورزش انجام گرفت

   بازدید مدیرکل ورزش و جوانان البرز از دبستان تخصصی ورزشی علم و حرکت

   بازدید مدیرکل ورزش و جوانان البرز از دبستان تخصصی ورزشی علم و حرکت

   مدیرکل ورزش و جوانان استان البرز به مناسبت هفته تربیت و ورزش از دبستان تخصصی ورزشی علم و حرکت بازدید کرد.

   به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان البرز؛ امیر غفرانی مدیرکل ورزش و جوانان استان البرز صبح امروز به همراه کولیوند معاون توسعه امور ورزش اداره کل، علیزاده معاون تربیت بدنی اداره کل آموزش و پرورش و منجیری مسئول روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان از دبستان تخصصی ورزشی علم و حرکت بازدید کرد.
   طی این بازدید، غفرانی ضمن دیدار و گفتگو با لاسجوری مدیر دبستان در جریان برنامه های ورزشی این دبستان قرار گرفت.
   مدیرکل ورزش و جوانان استان البرز در حاشیه این بازدید با اعلام خرسندی از حضور در بین نونهالان و نوجوانان ورزشکار اظهار کرد: شما عزیزان آینده ی این مرز بوم و سازنده ی فردای کشور هستید که باید علاوه بر تحصیل علم و دانش با ورزش کردن و فعالیت بدنی همیشه آماده و سلامت بمانید.
   وی با بیان این که " اگر خوب ورزش کنید در آینده موفق تر می شوید " افزود: یکی از بزرگترین افتخارات بنده این است که 18 سال معلم بوده ام.
   غفرانی با اشاره به این که " نونهالان و نوجوانان ورزشکار در آینده نمونه ها و الگوهایی از جوانان موفق کشور خواهند بود " تصریح کرد: امیدوارم روزی تمامی شما عزیزان را علاوه بر موفقیت در تحصیل علم و دانش بر قله ی افتخارات ورزش کشور و حتی جهان ببینیم.
   شایان ذکر است، در دبستان تخصصی ورزشی علم و حرکت علاوه بر دروس تحصیلی، رشته هایی نظیر ژیمناستیک، دو ومیدانی، شنا، بومی محلی، دارت، طناب کشی و ... نیز به صورت تخصصی به دانش آموزان، آموزش داده می شود.
   اخبار مرتبط
 البرز - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 2,952,104
تعداد بازدید امروز : 154
تعداد بازدید دیروز : 1,665
آخرین به روزرسانی : 1398/08/21
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.