جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • نماینده تمام بانوان البرزی هستیم / برای قهرمانی تلاش می‌کنیم

   سرمربی تیم فوتبال بانوان البرز:

   نماینده تمام بانوان البرزی هستیم / برای قهرمانی تلاش می‌کنیم

   نماینده تمام بانوان البرزی هستیم / برای قهرمانی تلاش می‌کنیم

   سرمربی تیم فوتبال بانوان هیئت البرز با بیان این که این تیم متعلق به تمام بانوان البرزی است گفت: تیم بانوان هیئت البرز در اولین فصل حضور خود در لیگ برتر برای رسیدن به عنوان قهرمانی از هیچ تلاشی دریغ نمی کند اما در این مسیر سخت به حمایت بانوان استان نیاز داریم.

   به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان البرز و به نقل از خبرگزاری برنا از البرز؛ سحر کلوند اظهار کرد: تیم بانوان هیئت البرز با حمایت های هیئت فوتبال استان در شرایط بسیار خوبی بسر می برد و باتوجه به بازیکنان مطرحی که در اختیار داریم در ادامه فصل حرف های زیادی برای گفتن خواهیم داشت.
   وی با اشاره به جایگاه تیم هیئت البرز در جدول رده بندی لیگ بانوان پس از پیروزی مقابل ذوب آهن اصفهان، عنوان کرد: تیم ما با کسب 6 امتیاز از 3 بازی با تفاضل گل کمتر در رده پنجم جای گرفته و این در حالی است که هنوز تا پایان فصل زمان زیادی باقی مانده و بالای جدول بارها دچار تغییر خواهد شد.
   سرمربی تیم فوتبال بانوان هیئت البرز همچنین با اشاره به عملکرد ضعیف داوری در دیدار با ذوب آهن، افزود: داور عملکرد قابل قبولی نداشت و مدام به بازیکنان هردوتیم کارت نشان می داد که این موضوع تمرکز هردوتیم را از بین می برد.
   کلوند در خصوص دیدار هفته آینده نماینده البرز با همیاری ارومیه بیان داشت: بنده به عنوان سرمربی و سارا قمی به عنوان بازیکن با کارت قرمزی که برابر ذوب آهن دریافت کردیم، از همراهی تیم مقابل ارومیه محروم خواهیم بود اما به توانایی بازیکنان اطمینان دارم که از تمام تلاش خود برای کسب 3 امتیاز بازی استفاده می کنند.
   وی در پایان تصریح کرد: با در اختیار داشتن 6 ملی پوش که در رده های سنی مختلف تیم ملی بازی می کنند از کیفیت فنی خوبی برخوردار هستیم و می خواهیم درکنار بانوان البرزی که حامی تیم شهر خود هستند روزهای خوبی را در سطح اول فوتبال بانوان تجربه کنیم.
   اخبار مرتبط
 البرز - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 2,952,115
تعداد بازدید امروز : 165
تعداد بازدید دیروز : 1,665
آخرین به روزرسانی : 1398/08/21
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.