جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • موفقیت البرز در ورزش کشور مستلزم حمایت همگانی در استان است

   ملی پوش البرزی ورزش سه گانه:

   موفقیت البرز در ورزش کشور مستلزم حمایت همگانی در استان است

   موفقیت البرز در ورزش کشور مستلزم حمایت همگانی در استان است

   ملی پوش البرزی ورزش سه گانه گفت: موفقیت البرز در ورزش کشور، مستلزم حمایت همگانی در استان است و امیدواریم تمامی نهادهای مربوطه با تعامل و برطرف کردن برخی چالش ها به توسعه ورزش استان کمک کنند.

   به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان البرز و به نقل از خبرگزاری برنا از البرز؛ محمد جواد کریمی ضمن اشاره به آخرین وضعیت ورزش سه گانه در البرز بیان داشت: خوشبختانه در سال های اخیر ورزش سه گانه البرز با رشد و توسعه محسوسی همراه بوده و ورزشکاران البرزی همواره جزو برترین های کشور هستند.
   وی که در ۲۱ سالگی یکی از نمایندگان البرز در تیم ملی ورزش سه گانه است، خاطرنشان کرد: بدون شک اگر تجهیزات سخت افزاری البرز به مانند سایر استان ها باشد، حرف های زیادی برای گفتن در سطح ملی خواهیم داشت؛ اما از آنجا که این رشته جزو ورزش های پر هزینه است، در استان با مشکلات سخت افزاری مواجه هستیم.
   کریمی با اشاره به هزینه تجهیزات ورزشکاران سه گانه تصریح کرد: سه رشته دوومیدانی، دوچرخه سواری و شنا در ورزش سه گانه جای گرفته اند و طبیعتاً هر بخش از آن ها با هزینه هایی همراه است که در مجموع هر ورزشکار برای داشتن لوازم استاندارد باید بیش از ۳۰ میلیون هزینه کند.
   وی افزود: اغلب ورزشکاران استان با مشکل نبود تجهیزات دست و پنجه نرم می کنند و این در حالی است که مهم ترین آن ها دوچرخه است که به چالشی بزرگ برای استان البرز تبدیل شده است.
   کریمی که به رتبه پنجم رقابت های کشوری قم در ماه گذشته دست یافته است، در خصوص تفاوت سایر ورزشکاران گفت: با همت هیئت ورزش سه گانه استان البرز دوچرخه ای برای من تدارک دیده شد تا بتوانم در این مسابقات شرکت کنم در حالی که اختلاف وزن بین دوچرخه من و سایر استان ها ۱۰ کیلوگرم بود که بدون شک همین ثقیل بودن دوچرخه مانع ایستادن البرز بر روی سکو بود.
   وی رسیدن به جایگاه قهرمانی در مسابقات بین المللی را مهم ترین هدف خود عنوان کرد و افزود: برای رسیدن به این هدف از هیچ تلاشی دریغ نمی کنم اما باید پذیرفت که بدون وجود تجهیزات سخت افزاری نمی توان کارهای بزرگی انجام داد.
   ملی پوش البرزی سه گانه ایران ضمن قدردانی از هیئت ورزش سه گانه استان البرز گفت: آقای رضاخانی در حد توان همواره حامی ورزشکاران بوده و اخیراً با رایزنی های خود پیست دوومیدانی ورزشگاه شریعتی را در اختیار ورزشکاران سه گانه قرار داده است.
   وی همچنین به نقش مهم مربی خود در زندگی حرفه ای اش اشاره کرد و گفت: استاد رحیم قهرمانی در زندگی ورزشی من نقش بسزایی داشته و ضمن تقدیر از این مربی امیدوارم با به وجود آمدن بستر مناسب ایشان و سایر مربیان بتوانند ملی پوشان بیشتری را از البرز به ورزش کشور معرفی کنند.
   کریمی در پایان از مسئولین ورزش البرز خواست تا با تهیه ی دوچرخه ی سبک و با کیفیت برای ورزشکاران سه گانه، فرصت درخشیدن نام البرز را به آنان اعطا کنند.
   اخبار مرتبط
 البرز - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 2,952,098
تعداد بازدید امروز : 148
تعداد بازدید دیروز : 1,665
آخرین به روزرسانی : 1398/08/21
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.