جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • البرز در توسعه سازمانهای مردم نهاد جوانان، سرآمد کشور است / مجمع سازمانهای مردم نهاد می تواند در تمام عرصه ها به توسعه استان کمک کند

   مدیرکل ورزش و جوانان استان البرز:

   البرز در توسعه سازمانهای مردم نهاد جوانان، سرآمد کشور است / مجمع سازمانهای مردم نهاد می تواند در تمام عرصه ها به توسعه استان کمک کند

   البرز در توسعه سازمانهای مردم نهاد جوانان، سرآمد کشور است / مجمع سازمانهای مردم نهاد می تواند در تمام عرصه ها به توسعه استان کمک کند

   امیر غفرانی با بیان این که " البرز در توسعه سازمانهای مردم نهاد جوانان، سرآمد کشور است"، گفت: مجمع سازمانهای مردم نهاد می تواند در تمام عرصه ها به توسعه استان کمک کند.

   به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان البرز؛ امیر غفرانی مدیرکل ورزش و جوانان استان البرز در گفتگو با پایگاه خبری اداره کل اظهار کرد: رشد و تقویت سازمانهای مردم نهاد جوانان همواره موضع پر اهمیتی بوده که خوشبختانه در طول سالیان اخیر با برنامه ریزی های دولت، به خوبی این مهم در سطح کشور به ویژه استان البرز قوت گرفته است.
   وی افزود: استان البرز با دارا بودن بیش از 180 سمن در حوزه های مختلف اجتماعی، محیط زیست، فرهنگی، مذهبی، ورزشی و ... در توسعه سازمانهای مردم نهاد جوانان، سرآمد کشور است.
   غفرانی با بیان این که " مجمع سازمانهای مردم نهاد می تواند در تمام عرصه ها به توسعه استان کمک کند " خاطرنشان کرد: دومین مجمع انتخاباتی سازمانهای مردم نهاد جوانان استان البرز روز سه شنبه مورخ 14 آبان ماه در سالن آمفی تئاتر دانشکده پردیس کشاورزی برگزار خواهد شد که از اهمیت و جایگاه ویژه ای در روند توسعه و ایفای نقش این سازمان ها برخوردار است.
   وی اضافه کرد: سازمانهای مردم نهاد همواره این توانایی را دارند که به عنوان بازوانی نیرومند در کنار مردم و دولت، به رشد و پیشرفت کشور در تمامی حوزه ها یاری رسانند.
   مدیرکل ورزش و جوانان استان البرز تأکید کرد: مجمع سازمانهای مردم نهاد می تواند در تمام عرصه ها به توسعه ی استان و کشور کمک کند.
   وی عنوان کرد: البته از مسئولان و مدیران دستگاههای مختلف استان نیز انتظار داریم که در تصمیم گیری ها و اجرای برنامه ها، بیش از پیش از ظرفیت و پتانسیل سازمانهای مردم نهاد جوانان استفاده کنند.
   اخبار مرتبط
 البرز - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 2,952,126
تعداد بازدید امروز : 176
تعداد بازدید دیروز : 1,665
آخرین به روزرسانی : 1398/08/21
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.