جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • در شرایط کنونی، کشور برای رفع مشکلات و پیشبرد امور به کمک سازمانهای مردم نهاد نیاز دارد / مجمع انتخاباتی سمن ها از اهمیت ویژه ای برخوردار است

   معاون توسعه منابع و پشتیبانی اداره کل:

   در شرایط کنونی، کشور برای رفع مشکلات و پیشبرد امور به کمک سازمانهای مردم نهاد نیاز دارد / مجمع انتخاباتی سمن ها از اهمیت ویژه ای برخوردار است

   در شرایط کنونی، کشور برای رفع مشکلات و پیشبرد امور به کمک سازمانهای مردم نهاد نیاز دارد / مجمع انتخاباتی سمن ها از اهمیت ویژه ای برخوردار است

   قدرت الله شمیرانی با اشاره به اهمیت مجمع انتخاباتی سمن ها، کمک سازمانهای مردم نهاد در شرایط کنونی برای رفع مشکلات و پیشبرد امور را ضروری دانست.

   به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان البرز؛ قدرت الله شمیرانی معاون توسعه منابع و پشتیبانی اداره کل در گفتگوی اختصاصی با پایگاه خبری اداره کل اظهار کرد: البرز همواره جزو استانهایی بوده که وزارت ورزش و جوانان در حوزه جوانان و سازمانهای مردم نهاد حساب ویژه بر روی آن باز کرده است.
   وی افزود: کسب عنوان برتر کشور توسط معاونت فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان البرز طی چهار سال متوالی، انتظارات از سازمان های مردم نهاد استان را بالا برده است.
   شمیرانی با بیان این که " مجمع انتخاباتی سمن ها از اهمیت ویژه ای برخوردار است " تأکید کرد: قطعا روز سه شنبه و در مجمع انتخاباتی سازمانهای مردم نهاد جوانان البرز شاهد خواهیم بود که سمن های استان باحضور پر رنگ خود به تقویت این مجمع اثرگذار کمک خواهند کرد.
   وی اضافه کرد: در شرایط کنونی، کشور برای رفع مشکلات و پیشبرد امور به کمک سازمانهای مردم نهاد نیاز دارد و قطعا دولت با تمام تلاش هایی که انجام می دهد به تنهایی قادر نخواهد بود تمام مشکلات و کاستی ها را رفع کند.
   معاون توسعه منابع و پشتیبانی اداره کل خاطرنشان کرد: اداره کل ورزش و جوانان استان البرز با هر امکاناتی که در اختیار دارد از طرح ها، ایده ها، برنامه ها و فعالیت سازمانهای مردم نهاد جوانان حمایت می کند.
   وی تصریح کرد: امیدواریم روز سه شنبه و با رأی اعضای سمن ها، مجمعی توانمند و پویا در جهت پیشبرد اهداف و توسعه اقدامات سازمانهای مردم نهاد جوانان استان البرز انتخاب و تشکیل شود.
   اخبار مرتبط
 البرز - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 2,952,111
تعداد بازدید امروز : 161
تعداد بازدید دیروز : 1,665
آخرین به روزرسانی : 1398/08/21
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.