جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • در دومین مجمع انتخابات سازمانهای مردم نهاد جوانان البرز 30 نفر کاندید شده اند / مجمع سمن ها به منظور مشارکت مؤثر و کارآمد در امور جوانان راه اندازی شده است

   سرپرست معاونت فرهنگی و امور جوانان اداره کل:

   در دومین مجمع انتخابات سازمانهای مردم نهاد جوانان البرز 30 نفر کاندید شده اند / مجمع سمن ها به منظور مشارکت مؤثر و کارآمد در امور جوانان راه اندازی شده است

   در دومین مجمع انتخابات سازمانهای مردم نهاد جوانان البرز 30 نفر کاندید شده اند / مجمع سمن ها به منظور مشارکت مؤثر و کارآمد در امور جوانان راه اندازی شده است

   مصطفی توکلی با بیان این که " مجمع سمن ها به منظور مشارکت مؤثر و کارآمد در امور جوانان راه اندازی شده است " از کاندید شدن 30 نفر در دومین مجمع انتخابات سازمانهای مردم نهاد البرز خبر داد.

   به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان البرز؛ مصطف توکلی سرپرست معاونت فرهنگی و امور جوانان در گفتگوی اختصاصی با پایگاه خبری اداره کل گفت: دومین دوره انتخابات مجمع سازمانهای مردم نهاد جوانان استان البرز در روز سه شنبه مورخ 4 آبان از ساعت 9 الی 15 در دانشکده پردیس کشاورزی کرج برگزار می گردد.
   وی افزود: در این انتخابات بر اساس اطلاع رسانی قبلی 30 نفر کاندید شده اند که 11 نفر به عنوان اعضای اصلی و 5 نفر به عنوان اعضای علی البدل انتخاب می شوند.
   توکلی ادامه داد: مجمع سازمانهای مردم نهاد جوانان استان البرز شخصیتی حقوقی، غیر دولتی، غیر انتفاعی و غیر سیاسی دارد که به منظور جلب مشارکت مؤثر، کارآمد و نظام مند در امور مربوط به جوانان تشکیل و در جهت توانمندسازی، تقویت و مشارکت جوانان فعالیت می کند.
   سرپرست معاونت فرهنگی و امور جوانان اداره کل تصریح کرد: یکی از اهداف اصلی این انتخابات، حضور جوانان در عرصه های اجتماعی و فرهنگی می باشد.
   اخبار مرتبط
 البرز - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 2,952,112
تعداد بازدید امروز : 162
تعداد بازدید دیروز : 1,665
آخرین به روزرسانی : 1398/08/21
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.