جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
    • منتخبین دومین دوره مجمع سازمانهای مردم نهاد جوانان استان مشخص شدند

      با رأی بیش از 160 عضو سمن های البرز

      منتخبین دومین دوره مجمع سازمانهای مردم نهاد جوانان استان مشخص شدند

      منتخبین دومین دوره مجمع سازمانهای مردم نهاد جوانان استان مشخص شدند

      مراسم دومین دوره انتخابات مجمع سازمان های مردم نهاد جوانان استان البرز از صبح امروز در دانشکده پردیس کشاورزی کرج برگزار شد.

      به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان البرز؛ دومین دوره انتخابات مجمع سازمان های مردم نهاد جوانان استان البرز از ساعت 10 صبح امروز (سه شنبه 14 آبان) طی مراسمی که حدود 6 ساعت به طول انجامید باحضور غفرانی مدیرکل ورزش و جوانان استان البرز، سالک مدیرکل مشارکتهای اجتماعی وزارت ورزش و جوانان، شمیرانی معاون توسعه منابع و پشتیبانی اداره کل، توکلی سرپرست معاونت فرهنگی و امور جوانان اداره کل، ماکویی و ترنیان ناظرین و نمایندگان وزارت ورزش و جوانان و اعضای سازمان های مردم نهاد جوانان استان البرز در سالن همایش های دانشکده پردیس کشاورزی کرج برگزار شد.
      در ابتدای این مراسم ماکویی ناظر و نماینده وزارت ورزش و جوانان، توضیحاتی را درخصوص قوانین و نحوه ی برگزاری انتخابات به حاضرین ارائه داد.
      در ادامه 27 کاندیدای حاضر به معرفی و ارائه ی دیدگاه ها، نقطه نظرات و برنامه های خود پرداختند.
      فرهاد امیریان، محسن انصاری، محمد مهدی ایزدی، پریا بابایی، الناز باقری کمارعلیا، سروناز حاجی احمدی، آرزو حسنی، محمد مهدی حسنی، محمدرضا حسین زاده، سید محمدرضا حسینی، رضا خادم الحسینی، شکیبا دوست محمدی، سید احسان زمانی زاده، عباس ستایش راد، مجید سرمستی، راضیه شعبانی، محمد صادقی، رحمان عبدی، مینا علیزاده، عباس غیاثی امین، پدرام فروغی شاد، علی فلاحی، علیرضا گروسی، امیر محمد مرادی، آمنه مهری، امید نیازپور و مصطفی هادی، 27 کاندید این مجمع بودند.
      در پایان پس از شمارش آرای بیش از 160 عضو سمن های البرز، 11 عضو اصلی و 5 عضو "علی البدل" دومین دوره انتخابات مجمع سازمان های مردم نهاد جوانان استان به شرح ذیل انتخاب و معرفی شدند:
      اعضای اصلی:
      1- محسن انصاری ؛ 102 رأی
      2- مینا علیزاده ؛ 99 رأی
      3- امید نیازپور ؛ 92 رأی
      4- علی فلاحی ؛ 91 رأی
      5- پدران فروغی شاد ؛ 82 رأی
      6- آمنه مهری ؛ 80 رأی
      7- رضا خادم الحسینی ؛ 75 رأی
      8- عباس غیاثی امین ؛ 74 رأی
      9- مصطفی هادی ؛ 74 رأی
      10- راضیه شعبانی ؛ 71 رأی
      11- آرزو حسنی ؛ 69 رأی
      اعضای "علی البدل" :
      12- علیرضا گروسی ؛ 68 رأی
      13- سید محمدرضا حسینی ؛ 65 رأی
      14- عباس ستایش راد ؛ 34 رأی
      15- پریا بابایی ؛ 31 رأی
      16- الناز باقری کمارعلیا ؛ 17 رأی
      اخبار مرتبط
 البرز - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 2,952,130
تعداد بازدید امروز : 180
تعداد بازدید دیروز : 1,665
آخرین به روزرسانی : 1398/08/21
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.