جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • غفرانی: مجمع سازمانهای مردم نهاد جوانان می بایست در تمام امور توسعه ای استان نقش داشته باشد / مطالبه گری از مسئولان یکی از مهم ترین وظایف سازمانهای مردم نهاد جوانان است

   دومین دوره انتخابات مجمع سازمانهای مردم نهاد جوانان استان البرز

   غفرانی: مجمع سازمانهای مردم نهاد جوانان می بایست در تمام امور توسعه ای استان نقش داشته باشد / مطالبه گری از مسئولان یکی از مهم ترین وظایف سازمانهای مردم نهاد جوانان است

   غفرانی: مجمع سازمانهای مردم نهاد جوانان می بایست در تمام امور توسعه ای استان نقش داشته باشد / مطالبه گری از مسئولان یکی از مهم ترین وظایف سازمانهای مردم نهاد جوانان است

   مدیرکل ورزش و جوانان استان البرز با بیان این که مجمع سازمانهای مردم نهاد جوانان می بایست در تمام امور توسعه ای استان نقش داشته باشد، مطالبه گری از مسئولان را یکی از مهم ترین وظایف سازمانهای مردم نهاد جوانان دانست.

   به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان البرز؛ امیر غفرانی مدیرکل ورزش و جوانان استان البرز بعد از امروز (سه شنبه 14 آبان) باحضور در دومین دوره انتخابات مجمع سازمانهای مردم نهاد جوانان استان البرز که در سالن همایش های دانشکده پردیس کشاورزی کرج برگزار شد، اظهار کرد: این حضور پرشور و اعلام آمادگی جوانان برای انتخاب نمایندگان خود در سازمانهای مردم نهاد نوید بخش روزهای درخشان تر برای این حوزه در استان البرز خواهد بود.
   وی افزود: باید نقش مجمع سازمانهای مردم نهاد در تصمیم سازی و تصمیم گیری ها پر رنگ تر شده و مسئولان تمامی دستگاهها نیز نسبت به این مهم و استفاده از توان و شور و انرژی جوانان جدی تر شوند.
   غفرانی با بیان تأکید بر لزوم استفاده مناسب از فکر، ایده و خلاقیت اعضای سازمان های مردم نهاد جوانان در تمام عرصه ها، گفت: مجمع سازمانهای مردم نهاد جوانان می بایست در تمام امور توسعه ای استان نقش داشته باشد.
   وی با بیان این که "این مجمع باید به عنوان نماینده جوانان استان از مسئولان مطالبه گری کند" اضافه کرد: مطالبه گری از مسئولان یکی از مهم ترین وظایف سازمانهای مردم نهاد جوانان است.
   مدیرکل ورزش و جوانان استان البرز با باین این که " استان البرز بیشترین تعداد سمن های فعال در سطح کشور را دارد" خاطرنشان کرد: کارآمدی مجمع سازمانهای مردم نهاد، باعث دلگرمی و ایجاد انگیزه در جوانان خواهد شد.
   وی با اشاره به تاکیدات مقام معظم رهبری نسبت به اعتماد و سپردن امور به جوانان، گفت: شجاعت، جسارت و انرژی جوانان در کنار تجربه ی پیشکسوتان موجب رشد و پیشرفت بیش از پیش کشور خواهد شد.
   غفرانی با بیان این که "ما برای اعتلای حوزه جوانان تلاش کرده و از نقطه نظرات و همفکری مجمع استقبال می کنیم" تصریح کرد: از تمامی دست اندرکاران برگزاری مجمع سازمانهای مردم نهاد جوانان استان البرز تشکر و قدردانی می نمایم.
   اخبار مرتبط
 البرز - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 2,952,138
تعداد بازدید امروز : 188
تعداد بازدید دیروز : 1,665
آخرین به روزرسانی : 1398/08/21
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.