جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • سالک: جمع آوری و پیگیری مطالبات و نیازهای جوانان و سمن ها از کارکردهای اصلی مجمع سازمانهای مردم نهاد جوانان است / فراگیرترین مشارکت و بیشترین تعداد رأی در بین تمامی مجامع استانی سراسر کشور در البرز اخذ شد

   دومین دوره انتخابات مجمع سازمانهای مردم نهاد جوانان استان البرز

   سالک: جمع آوری و پیگیری مطالبات و نیازهای جوانان و سمن ها از کارکردهای اصلی مجمع سازمانهای مردم نهاد جوانان است / فراگیرترین مشارکت و بیشترین تعداد رأی در بین تمامی مجامع استانی سراسر کشور در البرز اخذ شد

   سالک: جمع آوری و پیگیری مطالبات و نیازهای جوانان و سمن ها از کارکردهای اصلی مجمع سازمانهای مردم نهاد جوانان است / فراگیرترین مشارکت و بیشترین تعداد رأی در بین تمامی مجامع استانی سراسر کشور در البرز اخذ شد

   مدیرکل مشارکتهای اجتماعی وزارت ورزش و جوانان جمع آوری و پیگیری مطالبات نیازهای جوانان و سمن ها را از کارکردهای اصلی مجمع سازمانهای مردم نهاد جوانان ارزیابی کرد.

   به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان البرز؛ سجاد سالک مدیرکل مشارکتهای اجتماعی وزارت ورزش و جوانان بعد از ظهر امروز (سه شنبه 14 آبان) باحضور در دومین دوره انتخابات مجمع سازمانهای مردم نهاد جوانان استان البرز که در سالن همایش های دانشکده پردیس کشاورزی کرج برگزار شد، با تقدیر از برگزاری این مراسم اظهار کرد: این مجمع و انتخابات یک بزنگاه در فضای مدنی سازمانهای مردم نهاد است که خوشبختانه به بهترین نحو برگزار و انجام گرفت.
   وی افزود: ارمزو جوانان سازمانهای مردم نهاد البرز باحضور پر رنگ و پرشور خود نشان دادند که برای اهداف و دغدغه های مدنظر خود ارزش قائل بوده و وقت می گذارند.
   سالک با بیان این که " البرز یکی از سخت ترین استانها در برگزاری مجمع سازمانهای مردم نهاد جوانان بود " گفت: به دلیل این که استان البرز بیشترین تعداد سازمانهای مردم نهاد در سطح کشور را دارا می باشد، فراگیرترین مشارکت و بیشترین تعداد رأی در بین تمامی مجامع استانی سراسر کشور در البرز اخذ شد.
   وی خطاب به منتخبین مجمع عنوان کرد: امروز تازه شروع کار و اول راه شما است و باید بدانید که مسئولیت و وظیفه ی سنگینی را عهده دار شده اید.
   مدیرکل مشارکتهای اجتماعی وزارت ورزش و جوانان ادامه داد: جمع آوری و پیگیری مطالبات و نیازهای جوانان و سمن ها از کارکردهای اصلی مجمع سازمانهای مردم نهاد جوانان است و شما باید این مهم را به انجام رسانید.
   وی اضافه کرد: شما بهترین و مطمئن ترین رابط برای انتقال مسائل و خواسته های جوانان و سازمانهای مردم نهاد به مسئولان هستید.
   سالک با بیان این که " قدر اعتماد اعضای سمن ها و آرایی که به دست آوردید را بدانید " ، تصریح کرد: امیدواریم این دوره، دورانی باشکوه و ماندگار در تاریخ حوزه جوانان و سازمانهای مردم نهاد جوانان استان البرز باشد.
   اخبار مرتبط
 البرز - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 2,952,131
تعداد بازدید امروز : 181
تعداد بازدید دیروز : 1,665
آخرین به روزرسانی : 1398/08/21
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.