جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • دیدار معاون امور جوانان وزارت ورزش و جوانان با استاندار البرز

   دیدار معاون امور جوانان وزارت ورزش و جوانان با استاندار البرز

   دیدار معاون امور جوانان وزارت ورزش و جوانان با استاندار البرز

   مهندس تندگویان صبح امروز باحضور در استانداری البرز با دکتر شهبازی دیدار و گفتگو کرد.

   به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان البرز؛ این دیدار باحضور دکتر شهبازی استاندار البرز، مهندس تندگویان معاون امور جوانان وزارت ورزش و جوانان، درویش پور معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری البرز، کریمی مدیرکل دفتر برنامه ریزی و توسعه اجتماعی وزارت ورزش و جوانان، غفرانی مدیرکل ورزش و جوانان استان البرز، شمیرانی معاون توسعه منابع و پشتیبانی اداره کل در دفتر استاندار برگزار شد.
   در این دیدار مهندس تندگویان با ابراز رضایت از عملکرد اداره کل ورزشو جوانان البرز گفت: اداره کل ورزش و جوانان استان البرز آمار و عملکرد خوبی در پاسخگویی داشته و جزو ادارات برتر کشور شناخته شده است.
   وی افزود: در حوزه جوانان نیز از لحاظ تشکلها و توسعه کار گروهی پیشرفت خوبی دارد و استانی پر از ظرفیت در حوزه جوانان و ورزش است.
   معاون امور جوانان وزارت ورزش و جوانان ادامه داد: با توجه به انواع مشکلات شهری در البرز، پیشنهاد می کنیم با استفاده از ظرفیت جوانان و سمنهای جوانان استان پایه ریزی یک کار کشوری با محور مدیریت شهری در این استان صورت بگیرد و دبیر خانه آکادمی مدیریت شهری جوانان در البرز تشکیل شود تا هم در حوزه های آموزشی و هم توسعه شهرها کمک بزرگی به کشور شود.
   وی اضافه کرد: به تناسب جمعیت، نیاز به توسعه دفاتر مشاوره ازدواج و خانواده در استان البرز داریم.
   در ادامه دکتر شهبازی استاندار البرز نیز با اشاره به پتانسیل بالای استان البرز در حوزه های مختلف اظهار کرد: البرز استان جوانی است و جوانان مستعدی هم در حوزه سمنها و هم ورزش دارد.
   وی با باین این که "سن مدیریت در استان را سه سال کاهش داده ایم " گفت: از برنامه ها و فعالیتهای حوزه های مختلف جوانان در استان البرز حمایت می کنیم.
   اخبار مرتبط
 البرز - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 2,989,226
تعداد بازدید امروز : 2,191
تعداد بازدید دیروز : 1,727
آخرین به روزرسانی : 1398/09/20
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.