جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • غفرانی: ورزش حوزه ای است که به هیچ عنوان تعطیلی ندارد / ایجاد مسیر برای دوچرخه در معابر یک ضرورت محسوب می شود

   نشست مسئولان ورزش و جوانان استان با شهردار کرج

   غفرانی: ورزش حوزه ای است که به هیچ عنوان تعطیلی ندارد / ایجاد مسیر برای دوچرخه در معابر یک ضرورت محسوب می شود

   غفرانی: ورزش حوزه ای است که به هیچ عنوان تعطیلی ندارد / ایجاد مسیر برای دوچرخه در معابر یک ضرورت محسوب می شود

   مدیرکل ورزش و جوانان استان البرز با باین این که " ایجاد مسیر برای دوچرخه در معابر یک ضرورت محسوب می شود " گفت: ورزش حوزه ای است که به هیچ عنوان تعطیلی ندارد.

   به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان البرز؛ امیر غفرانی مدیرکل ورزش و جوانان استان البرز در نشست مسئولان ورزش و جوانان با شهردار کرج که عصر روز گذشته (دوشنبه 4 آذر) در دفتر شهردار برگزار شد با اشاره به پتانسیل بالای ورزش البرز در تمام عرصه ها به ویژه میزبانی از رویدادهای بزرگ اظهار کرد:هفته ی گذشته میزبان چندین رویداد مهم از جمله مسابقات جهانی هنرهای رزمی سواره و مسابقات ژیمناستیک قهرمانی کشور بودیم که خوشبختانه در آرامش کامل و به بهترین نحو ممکن این رقابتها انجام گرفت.
   وی با اشاره به گستردگی کار ورزش افزود: ماهیت ورزش پویایی و فعالیت می باشد و حوزه ای است که به هیچ عنوان و در هیچ فصلی تعطیلی ندارد
   غفرانی با اشاره به اهدای حکم عضویت شهردار کرج در هیئت رئیسه ورزش همگانی استان گفت: عضویت جنابعالی در هیئت رئیسه ورزش همگانی البرز، سر منشأ اثرات پر خیر و برکتی برای ورزش استان خواهد بود.
   وی ادامه داد: در اسفندماه سال جاری میزبان مسابقات بسیار مهم و بین المللی دو جام پارس خواهیم بود که به کمک و همکاری شهرداری کرج نیاز داریم.
   مدیرکل ورزش و جوانان البرز با اشاره به عدم برگزاری مراسم تجلیل از قهرمانان طی دوسال گذشته، عنوان کرد: این مراسم موجب ایجاد انگیزه در ورزشکاران و در نتیجه رشد و تقویت ورزش استان می شود که لازم است با همکاری شهرداری در سال جاری این مراسم را برگزار کنیم.
   وی با بیان این که معابر شهر کرج نیاز به تعبیه مسیر ویژه پیاده روی و دوچرخه سواری دارد، خاطرنشان کرد: با توجه به آلودگی هوا و همچنین بالا رفتن قیمیت سوخت، ایجاد مسیر برای دوچرخه در معابر یک ضرورت محسوب می شود.
   غفرانی ضرورت ایجاد فرهنگسرای جوانان در کرج را یادآور شد و اضافه کرد: البرز یکی از جوانترین استان ها است و فعالترین سازمان های مردم نهاد کشور را دارد که این مسئله اهمیت ایجاد فرهنگسرای جوانان را بیشتر می کند.
   وی تصریح کرد: مسابقات محلات به بحث استعدادیابی ورزشی کمک شایانی می کند و انتظار داریم این رقابتها به طور مداوم برگزار شود و ما نیز این آمادگی را داریم که برای بالارفتن کیفیت مسابقات به کمک سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بیائیم.
   اخبار مرتبط
 البرز - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 2,989,211
تعداد بازدید امروز : 2,176
تعداد بازدید دیروز : 1,727
آخرین به روزرسانی : 1398/09/20
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.