جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • کمالی زاده: توسعه زیر ساختهای ورزشی از مهمترین نیازهای ورزش کرج و استان است / احداث فرهنگسرای جوانان در کرج با همکاری اداره کل ورزش و جوانان / احداث 10 زمین چمن مصنوعی در پارک های کرج تا پایان سال

   نشست مسئولان ورزش و جوانان استان با شهردار کرج

   کمالی زاده: توسعه زیر ساختهای ورزشی از مهمترین نیازهای ورزش کرج و استان است / احداث فرهنگسرای جوانان در کرج با همکاری اداره کل ورزش و جوانان / احداث 10 زمین چمن مصنوعی در پارک های کرج تا پایان سال

   کمالی زاده: توسعه زیر ساختهای ورزشی از مهمترین نیازهای ورزش کرج و استان است / احداث فرهنگسرای جوانان در کرج با همکاری اداره کل ورزش و جوانان / احداث 10 زمین چمن مصنوعی در پارک های کرج تا پایان سال

   شهردار کرج با بیان این که توسعه زیر ساختهای ورزشی از مهمترین نیازهای ورزش کرج و استان است، از احداث 10 زمین چمن مصنوعی در پارک های کرج تا پایان سال خبر داد.

   به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان البرز؛ علی اصغر کمالی زاده شهردار کرج در نشست با مسئولان ورزش و جوانان استان که عصر روز گذشته (دوشنبه 4 آذر) در شهرداری برگزار شد، اظهار کرد: امروز وظیفه ی مسئولان در تمام حوزه ها بسیار زیاد شده و در همین راستا مسئولیت در حوزه ورزش به دلیل گستردگی و پر مخاطب بودن آن بسیار مشکل است.
   وی افزود: حقیقت این است که شهر کرج در حوزه اجتماعی و ورزشی نیاز به فعالیت و کار بیشتر دارد.
   کمالی زاده بودجه عمرانی در آبادانی کشور را بسیار مهم ارزیبای کرد و گفت: بودجه ی عمرانی در تمام حوزه ها نقش بسیار مهم و حیاتی دارد و لازم است مسئولان برای عمران و آبادنی کشور به افزایش اعتبار آن توجه بیشتری داشته باشند.
   وی با اعلام حمایت شهرداری از مراسم تجلیل از قهرمانان، عنوان کرد: به دلیل تعداد بالای ورزشکاران و مدال آوران البرزی مراسم تجلیل از قهرمانان را طی 3 جلسه و به تفکیک قهرمانان کشوری، بین المللی و جهانی برگزار کنیم.
   شهردار کرج با بیان این که " توسعه زیر ساختهای ورزشی از مهمترین نیازهای ورزش کرج و استان است " خاطرنشان کرد: امسال به سازمان فرهنگی ورزشی تکلیف کرده ایم که به احداث 10 زمین چمن مصنوعی در شهر کرج اقدام کند.
   وی اضافه کرد: از برگزاری رویدادهای بزرگ از جمله مسابقه بین المللی دو جام پارس که اسفندماه به میزبانی کرج انجام می گیرد، حمایت می کنیم.
   کمالی زاده با اشاره به جایگاه و اهمیت ورزش همگانی گفت: ورزش همگانی به مراتب فراگیر تر و به تبع آن با اهمیت تر و تأثیر گذار تر از ورزش قهرمانی است که می تواند به کاهش آسیب های اجتماعی و ایجاد نشاط و سلامت در جامعه کمک شایانی کند.
   وی به فعالیت های حوزه جوانان نیز اشاره و تصریح کرد: با همکاری اداره کل ورزش و جوانان استان البرز فرهنگسرای جوانان را در کرج احداث خواهیم کرد.
   اخبار مرتبط
 البرز - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 2,989,090
تعداد بازدید امروز : 2,055
تعداد بازدید دیروز : 1,727
آخرین به روزرسانی : 1398/09/20
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.