جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • اولین جلسه شورای ورزش و شورای ورزش همگانی استان البرز

   به ریاست معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار برگزار شد

   اولین جلسه شورای ورزش و شورای ورزش همگانی استان البرز

   اولین جلسه شورای ورزش و شورای ورزش همگانی استان البرز

   اولین جلسه شورای ورزش و شورای ورزش همگانی استان البرز به ریاست معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار برگزار شد.

   به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان البرز؛ این جلسه صبح امروز با ریاست شاهمرادی معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری البرز و باحضور غفرانی مدیرکل ورزش و جوانان استان البرز، شمیرانی معاون توسعه منابع و پشتیبانی اداره کل، کولیوند معاون توسعه امور ورزش اداره کل، توکلی سرپرست معاونت فرهنگی و امور جوانان اداره کل، جمعی از فرمانداران و مدیران کل دستگاه های اجرایی استان، رؤسای ادارات ورزش و جوانان شهرستان ها و رؤسای هیئت های ورزشی در سالن شهدای دوت استانداری برگزار شد.
   در این جلسه مدیرکل ورزش و جوانان البرز برجسته ترین افتخارات کسب شده ورزش استان در سال 98 را برای حضار تشریح و گزارشی در خصوص دومین المپیاد استعدادهای برتر ورزش کشور به میزبانی البرز و همچنین مسابقات کارکنان دولت تشریح کرد.
   در ادامه معاون توسعه امور ورزش اداره کل نیز به ارائه گزارشی از برگزاری مسابقات جام خوشه چین منطقه یک کشور به میزبانی البرز پرداخت.
   بحث و تبادل نظر در رابطه با لزوم همکاری کلیه دستگاه های اجرایی استان جهت جمع آوری آمار تعداد اماکن و فضاهای ورزشی متعلق به این دستگاه ها و ارسال اطلاعات مربوطه به اداره کل ورزش و جوانان برای برنامه ریزی هر چه بهتر و تعیین دقیق سرانه ورزشی استان از دیگر دستورات جلسه این نشست بود.
   در بخش پایانی جلسه، کتاب "بر سکوی افتخار" مربوط به شهدای ورزشکار به مناسبت هفته بسیج رونمایی شد.
   همچنین نوید شمس نابغه ی البرزی تنیس روی میز و دارنده مقام قهرمانی نونهالان و نوجوانان جهان در این نشست مورد تجلیل قرار گرفت.
   این جلسه مصوباتی نیز به همراه داشت که به شرح ذیل اعلام گردید:
   - هماهنگی با واحدهای صنعتی جهت حمایت از ورزش به ویژه رویدادهای بین المللی
   - اعلام سرانه فضاهای ورزشی روباز و سرپوشیده ادارات کل و سازمانها و نهادهای دولتی استان به اداره کل ورزش و جوانان طی مدت 15 روز
   - حضور کارکنان ادارت و دستگاه ها در مسابقات کارکنان دولت
   - همکاری استانداری، فرمانداران، شهرداران و دستگاه های دولتی جهت برگزاری مسابقات آسیایی سه گانه و مسابقات دو بین المللی جام پارس
   اخبار مرتبط
 البرز - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 2,989,221
تعداد بازدید امروز : 2,186
تعداد بازدید دیروز : 1,727
آخرین به روزرسانی : 1398/09/20
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.