جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • گودرزی: واگذاری میزبانی مسابقات بین المللی دوگانه به البرز بر اساس مطالعه ی فنی صورت گرفت

   اولین جلسه شورای ورزش و شورای ورزش همگانی استان البرز

   گودرزی: واگذاری میزبانی مسابقات بین المللی دوگانه به البرز بر اساس مطالعه ی فنی صورت گرفت

   گودرزی: واگذاری میزبانی مسابقات بین المللی دوگانه به البرز بر اساس مطالعه ی فنی صورت گرفت

   رئیس فدراسیون ورزش سه گانه، واگذاری میزبانی مسابقات بین المللی دوگانه به البرز را بر اساس مطالعه ی فنی دانست.

   به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان البرز؛ مهدی گودرزی رئیس فدراسیون ورزش سه گانه باحضور در اولین جلسه شورای ورزش و شورای ورزش همگانی استان البرز اظهار کرد: استان البرز به عنوان یکی از استانهای ورزش خیز کشور همواره پتانسیل و توان بالای خود در میزبانی از رقابتهای مهم را به منصه ظهور کشیده است.
   وی با بیان این که تلاش کردیم مسابقات بین المللی دوگانه در البرز برگزار شود، گفت: واگذاری میزبانی مسابقات بین المللی دوگانه به البرز بر اساس مطالعه ی فنی و تخصصی با لحاظ تمام شرایط و پتانسیل موجود صورت گرفت.
   گودرزی افزود: نیاز داشتیم که این رقابتهای معتبر در یک استان جوان و ورزش خیز برگزار شده تا با استقبال خوب مردم همراه گردد که البرز بهترین گزینه برای این مهم بود.
   وی ادامه داد: استانهای دیگری نظیر تهران، آذربایجان شرقی، اردبیل و مازندران نیز کاندید این میزبانی بودند که در نهایت با بررسی تمام جوانب، استان البرز به عنوان میزبان انتخاب شد.
   رئیس فدراسیون ورزش سه گانه خاطرنشان کرد: سعی داریم طی این مسابقات علاوه بر ایجاد شور و هیجان در مردم و ورزش دوستان، مسائل زیست محیطی نیز برجسته و مورد توجه قرار گیرد.
   وی تصریح کرد: با کارگروهی که به زودی تشکیل خواهیم داد، شرایط را برای برگزاری رقابتهایی در بالاترین سطح جهانی به میزبانی البرز برنامه ریزی و فراهم می کنیم.
   اخبار مرتبط
 البرز - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 2,989,223
تعداد بازدید امروز : 2,188
تعداد بازدید دیروز : 1,727
آخرین به روزرسانی : 1398/09/20
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.