جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • کولیوند: مسابقات جام خوشه چین منطقه یک کشور به بهترین نحو ممکن در البرز برگزار شد

   اولین جلسه شورای ورزش و شورای ورزش همگانی استان البرز

   کولیوند: مسابقات جام خوشه چین منطقه یک کشور به بهترین نحو ممکن در البرز برگزار شد

   کولیوند: مسابقات جام خوشه چین منطقه یک کشور به بهترین نحو ممکن در البرز برگزار شد

   معاون توسعه امور ورزش اداره کل میزبانی البرز از مسابقات جام خوشه چین منطقه یک کشور را به بهترین نحو ممکن ارزیابی کرد.

   به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان البرز؛ سعید کولیوند معاون توسعه امور ورزش اداره کل باحضور در اولین جلسه شورای ورزش و شورای ورزش همگانی استان البرز با ارائه گزارشی از برگزاری جام خوشه چین منطقه یک کشور به میزبانی البرز اظهار کرد: ایجاد انگیزه و ترغیب ساکنان مناطق روستایی به ورزش های کلاسیک سنتی و بازی های بومی و محلی به منظور ارتقاء سلامت جسم و روان از اصلی ترین اهداف برگزاری این رقابتها بود.
   وی افزود: بر اساس سیاست های وزارت ورزش و جوانان پرکردن اوقات فراغت بویژه نوجوانان وجوانان روستایی و عشایری از طریق ورزش و ترویج ورزش همگانی و به تبع افزایش نشاط و امید نیز از دیگر رویکردهایی بود که در برگزاری این مسابقات دنبال شد.
   کولیوند با بیان این که " مسابقات جام خوشه چین منطقه یک کشور به بهترین نحو ممکن در البرز برگزار شد، گفت: در پی برگزاری این رقابتها گسترش اصول ورزش جوانمردانه و ایجاد محیط رقابتی سالم، ثبت توانمندی ها و مهارت های ورزشی و توسعه مشارکت اجتماعی از طریق ورزش در سطح مناطق روستایی حاصل خواهد شد.
   وی با بیان این که " تعداد 7 استان درمسابقات خوشه چین شرکت کردند " ادامه داد: از هر استان 60 نفر ورزشکار خانم و آقا به همراه مربی و سرپرست در این مسابقات حضور داشتند.
   معاون توسعه امور ورزش اداره کل با اشاره به عوامل اجرایی این رقابتها خاشرنشان کرد: حدود 80 نفر به عنوان عوامل اجرایی برگزاری مسابقات به مدت سه روز در مسابقات خوشه چین خدمت کردند.
   وی تصریح کرد: در مجموع تعداد 500 نفر به عنوان ورزشکار ، مربی،سرپرست و عوامل برگزاری در مسابقات خوشه چین شرکت داشتند.
   اخبار مرتبط
 البرز - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 2,989,136
تعداد بازدید امروز : 2,101
تعداد بازدید دیروز : 1,727
آخرین به روزرسانی : 1398/09/20
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.