جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • شمیرانی: ماده 53 الحاق 2، یک ظرفیت مناسب برای توجه دستگاه های اجرایی استان به ورزش کارکنان است

   اولین جلسه شورای ورزش و شورای ورزش همگانی استان البرز

   شمیرانی: ماده 53 الحاق 2، یک ظرفیت مناسب برای توجه دستگاه های اجرایی استان به ورزش کارکنان است

   شمیرانی: ماده 53 الحاق 2، یک ظرفیت مناسب برای توجه دستگاه های اجرایی استان به ورزش کارکنان است

   معاون توسعه منابع و پشتیبانی اداره کل ورزش و جوانان البرز، ماده 53 الحاق 2 را یک ظرفیت مناسب برای توجه دستگاه های اجرایی استان به ورزش کارکنان ارزیابی کرد.

   به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان البرز؛ قدرت الله شمیرانی معاون توسعه منابع و پشتیبانی اداره کل باحضور در اولین جلسه شورای ورزش و شورای ورزش همگانی استان البرز اظهار کرد: اداره کل ورزش و جوانان استان البرز تمامی هزینه های مروبط به مسابقات کارکنان دولت را متقبل شده و تنها انتظاری که از دستگاه ها داریم حضور پرشور در این رقابتها است.
   وی افزود: ماده 53 الحاق 2، یک ظرفیت مناسب برای توجه دستگاه های اجرایی استان به ورزش کارکنان است.
   شمیرانی ادامه داد: بر اساس این قانوان دستگاهها می بایست 1 درصد از بودجه و اعتبارات جاری خود را به ورزش اختصاص دهند که می توانند 30 درصد از این اعتبار را برای توسعه مدارس، 30 درصد برای توسعه ورزش در روستاها و 40 درصد برای توسعه ورزش کارکنان اختصاص دهند.
   وی ادامه داد: طبق اعلام رئیس سازمان برنامه و بودجه استان هر دستگاهی که این اعتبار را به کار گیرد به همان میزان به تملک دارایی آن اضافه خواهد شد.
   معاون توسعه منابع و پشتیبانی اداره کل عنوان کرد: توسعه ورزش همگانی یکی از مقولاتی است که کمک و همیاری کلیه دستگاه ها را طلبیده و آثار مثبت آن در تمام عرصه ها مشهود خواهد بود.
   شمیرانی در ادامه درخواست کرد که بحث واگذاری سالن استقلال کرج به هیئت جانبازان و معلولان، سالن ناشنوایان یه هیئت ورزش ناشنوایان و سالن اختصاصی برای هیئت ورزش نابینایان در جلسه شورای ورزش استان تصویب شود.
   اخبار مرتبط
 البرز - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 2,989,191
تعداد بازدید امروز : 2,156
تعداد بازدید دیروز : 1,727
آخرین به روزرسانی : 1398/09/20
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.