جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • غفرانی: نیازهای ورزش استان فراتر از امکانات موجود است / مسابقات ورزشی بهترین جایگاه برای تبلیغات بخش خصوصی و صنعتی است

   اولین جلسه شورای ورزش و شورای ورزش همگانی استان البرز

   غفرانی: نیازهای ورزش استان فراتر از امکانات موجود است / مسابقات ورزشی بهترین جایگاه برای تبلیغات بخش خصوصی و صنعتی است

   غفرانی: نیازهای ورزش استان فراتر از امکانات موجود است / مسابقات ورزشی بهترین جایگاه برای تبلیغات بخش خصوصی و صنعتی است

   مدیرکل ورزش و جوانان استان البرز با بیان این که نیازهای ورزش استان فراتر از امکانات موجود است، مسابقات ورزشی را بهترین جایگاه برای تبلیغات بخش خصوصی و صنعتی دانست.

   به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان البرز؛ امیر غفرانی مدیرکل ورزش و جوانان استان البرز باحضور در اولین جلسه شورای ورزش و شورای ورزش همگانی ضمن ارائه گزارشی در خصوص افتخار آفرینی ورزشکاران استان در سال 98 و همچنین برگزاری مسابقات المپیاد استعدادهای برتر ورزش کشور به میزبانی البرز اظهار کرد: در اسفندماه سالجاری مسابقات بزرگ و مهم دو بین المللی جام پارس را به میزبانی استان البرز برگزار خواهیم کرد که رقابتهای آقایان در کرج و و رقابتهای بانوان در مهرشهر برگزار می شود.
   وی با بیان این که در این مسابقات حدود 10 هزار نفر شرکت خواهند داشت، افزود: حضور بیش از 400 ورزشکار خارجی در این مسابقات نشان از اهمیت و اعتبار بالای رقابتهای دو جام پارس است.
   غفرانی ادامه داد: تاکنون شهردار کرج نسبت به حمایت مادی و معنوی از این مسابقات اعلام آمادگی کرده و انتظار داریم با توجه به گستردگی رقابتها سایر دستگاه ها نیز با هر آن چه در توان دارند ما را در میزبانی شایسته از این مسابقات مهم یاری کنند.
   وی از برگزاری رقابتهای بین المللی دوگانه در سال آینده خبر داد و گفت: فدراسیون جهانی ورزش سه گانه استان البرز را برای میزبانی از این مسابقات مورد تأیید قرار داد.
   مدیرکل ورزش و جوانان استان البرز خاطرنشان کرد: در همین راستا حکم دکتر شهبازی استاندار البرز به عنوان رئیس ستاد برگزاری این دو رقابت مهم و بین المللی توسط وزیر ورزش و جوانان صادر خواهد شد.
   وی با بیان این که " نیازهای ورزش استان فراتر از امکانات موجود است " عنوان کرد: علیرغم تمام مشکلات موجود و کمبود امکانات خوشبختانه ورزش استان البرز مسیر افتخار و توسعه خود را با قدرت پیش برده است.
   غفرانی مسابقات ورزشی را بهترین جایگاه برای تبلیغات بخش خصوصی و صنعتی دانست و گفت: واحدهای مطرح و بزرگ صنعتی در استان البرز وجود دارند که می توانند برای جذب بیشتر مشتری و مخاطب و تبلیغ خدمات و محصولات خود به عنوان حامی مالی و بخش خصوصی به ورزش ورود کنند.
   وی با اشاره به پروژه های ورزشی استان البرز عنوان کرد: بر اساس سیاست های وزارت ورزش و جوانان نمی توانیم هیچ پروژه جدید ورزشی تعریف کنیم بلکه باید پروژه های نیمه کاره گذشته را به اتمام برسانیم.
   مدیرکل ورزش و جوانان البرز اضافه کرد: البته در حوزه جوانان مجوز احداث دو خانه جوان در سطح استان را دریافت کرده ایم.
   وی در پایان تصریح کرد: از کلیه دستگاه های اجرایی استان انتظار داریم تا با جدی گرفتن مسابقات ورزشی کارکنان دولت که در ماه جاری آغاز خواهد شد، نسبت به اعزام تیم های خود به این رقابتها اقدام کنند.
   اخبار مرتبط
 البرز - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 2,989,230
تعداد بازدید امروز : 2,195
تعداد بازدید دیروز : 1,727
آخرین به روزرسانی : 1398/09/20
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.