جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • شاهمرادی: وجود جوانان با انگیزه و قهرمان در ورزش استان موجب افتخار ما است / ورزش نیاز به حمایت دارد / بخش خصوصی و صنعت استان به ورزش ورود کنند

   اولین جلسه شورای ورزش و شورای ورزش همگانی استان البرز

   شاهمرادی: وجود جوانان با انگیزه و قهرمان در ورزش استان موجب افتخار ما است / ورزش نیاز به حمایت دارد / بخش خصوصی و صنعت استان به ورزش ورود کنند

   شاهمرادی: وجود جوانان با انگیزه و قهرمان در ورزش استان موجب افتخار ما است / ورزش نیاز به حمایت دارد / بخش خصوصی و صنعت استان به ورزش ورود کنند

   معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری البرز با بیان این که " وجود جوانان با انگیزه و قهرمان در ورزش استان موجب افتخار ما است " بر لزوم ورود بخش خصوصی و صنعت استان حمایت از ورزش تأکید کرد.

   به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان البرز؛ جهانگیر شاهمرادی معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری البرز باحضور در اولین جلسه شورای ورزش و شورای ورزش همگانی استان با اشاره با اهمیت حوزه ورزش گفت: اگر بخواهیم در هر بخش و حوزه ای تحرک و تحول مثبتی ایجاد کنیم نیاز به نیروهای با انگیزه و فعال داریم که ورزش استان البرز نمونه ای بارزی از این انگیزه و تحرک است.
   وی افزود: نیروها را بر اساس انگیزه و نه بر اساس مدرک، باید سنجید که ورزش می تواند در ایجاد و تقویت این انگیزه بسیار اثرگذار باشد.
   شاهمرادی با حمایت از توسعه ورزش همگانی و قهرمانی در سطح استان، اظهار کرد: وجود جوانان با انگیزه و قهرمان در ورزش استان موجب افتخار ما و تمامی مردم است.
   وی ادامه داد: امروزه ورزش چه در بعد قهرمانی و چه در بعد همگانی یک نیاز و ضرورت برای جامعه محسوب می شود.
   معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری البرز با بیان این که امروزه کم تحرکی یکی از مشکلات جامعه است، عنوان کرد: توسعه ورزش همگانی علاوه بر تأثیر بر سلامت، شادابی و نشاط را به جامعه تزریق می کند که از این رو اهمیت بالای آن بیش از پیش درک می شود.
   وی با تأکید بر لزوم حمایت از ورزش گفت: بیش از 150 برند معتبر کشور در بخش صنعتی استان البرز فعالیت می کنند که اگر تنها تعدادی از این صنایع به ورزش ورود کرده و از آن حمایت کنند بسیاری از مشکلات این عرصه حل می شود.
   شاهمردای خاطرنشان کرد: حقیقت این است که با بودجه های دولتی نمی توان تمام انتظارات ورزش استان را برآورده کرد و نیاز است که بخش خصوصی از این حوزه حمایت کند.
   وی در پایان تصریح کرد: دستگاه ها ظرف مدت 15 روز امکانات و فضاهای ورزشی اختصاصی خود را به اداره کل ورزش و جوانان اعلام کنند تا میزان دقیقی از سرانه ورزشی استان داشته باشیم.
   اخبار مرتبط
 البرز - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 2,989,206
تعداد بازدید امروز : 2,171
تعداد بازدید دیروز : 1,727
آخرین به روزرسانی : 1398/09/20
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.